dziewczynka i pies pomocnik
Źródło: Chasin A Dream

Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach

9 Września 2020

Dziewczynka uległa poważnemu wypadkowi. Memphis Rose Hamman, 6-latka ze Stanów Zjednoczonych została sparaliżowana po tym jak samochód, którym jechała ze swoim wujkiem uczestniczył w zderzeniu. Mężczyzny nie udało się uratować, a dziecko pozostaje pod stałą opieką lekarzy. Ostatnio w jej życiu pojawił się nowy promyk nadziei. Fundacja Chasin a Dream ufundowała jej psa pomocnika.

Dziewczynka nie poddaje się, mimo że rokowania lekarzy są dość ostrożne. Uszkodzeniu uległ jej rdzeń kręgowy. Szanse na to, że kiedykolwiek będzie chodzić o własnych siłach nie są duże. Prezent, jaki otrzymała od wolontariuszy ma nie tylko ułatwić jej funkcjonowanie, lecz także podnieść ją na duchu. Pies pomocnik nie tylko przynosi swojemu właścicielowi potrzebne mu przedmioty i pomaga mu w poruszaniu się. Jest także jego towarzyszem i przyjacielem.

Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideoJego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideoCzytaj dalej

Dziewczynka od zawsze kochała zwierzęta

Matka dziewczynki cieszy się z faktu, że jej córka otrzymała dodatkowe wsparcie w trudnym procesie powrotu do zdrowia. Kobieta stara się robić wszystko co może, by jej pomóc. Wspomina, że jej dziecko od zawsze kochało zwierzęta, w szczególności psy.

Moja córka jest wielką miłośniczką psów i marzy o tym, aby w przyszłości zostać weterynarzem. Gdy ​​spotkała Juliet, była taka radosna i uśmiechała się bardziej niż kiedykolwiek. To był dla mnie magiczny moment po tych kilku, strasznych tygodniach - napisała w poście na Facebooku.

Miłość dziewczynki do czworonoga, którego otrzymała od wolontariuszy widać na pierwszy rzut oka. Młoda suczka o imieniu Juliet od razu ją odwzajemniła. Pierwszym co zrobiła było wskoczenie na wózek, na którym znajdowała się jej pani i polizanie jej po twarzy i rękach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatki
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku

Pies dziewczynki przejdzie roczne szkolenie

Psi pomocnicy stają przed wieloma wyzwaniami, z którymi inne czworonogi nie muszą się mierzyć. Oczekuje się od nich ciągłej dyspozycyjności i perfekcyjnego zachowania. Zwykle muszą poznać dziesiątki komend, które pozwalają im dostosować się do potrzeb ich opiekunów. Z tego względu ich trening jest dość długi. W wypadku tego szczeniaka potrwa cały rok. W tym czasie będzie się jednak spotykał z dziewczynką, która nie może się doczekać momentu, w którym zacznie z nią mieszkać.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite odkrycie po 44 latach. Anna Jantar napisała wzruszające słowa w dniu narodzin Natalii Kukulskiej
  2. Owczarek zorientował się, że jedzie do weterynarza. Wideo z auta to komedia
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Czarny scenariusz spełnia się w Gdyni. Każdego dnia jest coraz gorzej

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Następny artykuł