Dziewczyna zagrała dla zwierząt
Źródło: YouTube.com/Music is my Love (screen)

Dziewczynka gra dla nietypowej widowni. Niesamowita reakcja zwierząt

8 Września 2020

Dziewczynka podbiła serca internautów. Dziecko zaczęło grać na akordeonie w miejscu, w którym znajduje się stado zwierząt. Jej występ sprawił, że zwierzaki od razu zainteresowały się dźwiękami i już po chwili grała dla ogromnej widowni! Niesamowite wideo okrążyło sieć.

Dziewczynka zaczęła grać na akordeonie. Robiła to przy samym ogrodzeniu, za którym znajdowało się stado zwierząt hodowlanych. Były to krowy, które szybko zareagowały na nieznany dla nich dźwięk i zbliżyły się do dziecka. Film obejrzało prawie półtora miliona internautów. Można go zobaczyć niżej.

Jeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdamiJeż i kot są najlepszymi przyjaciółmi. Nietypowy duet stał się prawdziwymi gwiazdamiCzytaj dalej

Dziewczynka zagrała dla krów

Wszystko wydarzyło się na wsi. To tam przy łące, na której przebywało stado krów, pojawiła się utalentowana dziewczynka. Wyciągnęła akordeon i zaczęła na nim grać. Przebywająca z nią osoba wszystko nagrała. Kiedy zwierzęta usłyszały muzykę, szybko zaciekawiły się. Zaczęły biec w stronę dziewczynki, jednak nie dotarły do samego ogrodzenia. Krowy zatrzymały się w połowie drogi. Widać było, że były zaciekawione tym, co słyszały.

Internauci byli zachwyceni tym nagraniem. Jak napisała jedna z komentujących, nic dziwnego, że krowy w taki sposób zareagowały na tę muzykę, ponieważ była ona tak piękna, że oglądając ten moment, sama poczuła się zahipnotyzowana. W komentarzach można zobaczyć wiele miłych słów w stronę dziecka, które jednogłośnie zostało okrzyknięte prawdziwym talentem!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagrano moment, gdy szczeniaczki po raz pierwszy spotkały się z tygrysami. Reakcja rozkłada na łopatki
2. 80-latek chciał zabić muchę. Pół mieszkania zdewastował nagły wybuch
3. Kot nie przepadał za córką właścicieli. Pewnej nocy ukryta kamera zarejestrowała, co robił w jej łóżeczku

Część osób zauważyła, że to nie jedyny przypadek takiego zachowania zwierząt, które słyszą muzykę. Na stronie YouTube można zobaczyć także inne filmy, na których krowy i nie tylko z uwagą słuchają muzyki. Ponad milion wyświetleń ma między innymi nagranie, na którym koń słucha mężczyzny grającego na skrzypcach.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów
  2. Dlaczego kot przewraca się na plecy na twój widok? To ważny komunikat
  3. Psy zostały potraktowane jak śmieci. 13 szczeniaków i mama potrzebują pomocy
  4. York całe życie był przeznaczony tylko do rozpładniania. Ciężko na niego patrzeć, ale po metamorfozie uśmiech pojawia się na twarzy
  5. Jego suczka jest głucha i ślepa. Pokazał, co robi by ją obudzić, wzruszające wideo
  6. Dramat w Kołobrzegu. Wszystko widzieli. Mrozi krew w żyłach

źródło: Youtube.com/Music is my Love

Następny artykuł