nagranie z monitoringu
Źródło: youtube.com/T&T Creative Media

Odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy nie ma go w domu. Monitoring wszystko nagrał

8 Października 2020

Dziewczyna została w domu sama z psem, gdy jej chłopak musiał udać się w podróż służbową. Miał wrócić po kilku dniach, jednak i tak nie chciał zostawiać ich samych - martwił się, że coś może się przytrafić, gdy jego nie będzie na miejscu. Jednak tego co zobaczył na nagraniu z monitoringu nie przewidział - wideo błyskawicznie stało się hitem sieci.

Dziewczyna mężczyzny o imieniu Jose naprawdę go zaskoczyła. Wiedział, że ona i jego ukochana suczka Nina są razem bezpieczne, jednak i tak zawsze się martwił, gdy wyjeżdżał. Na szczęście w domu był zainstalowany monitoring, który informował mieszkańców, gdy coś podejrzanego dzieje się w mieszkaniu. Którejś nocy w podróży służbowej Jose otrzymał powiadomienie o podejrzanej aktywności w jego domu i od razu poderwał się na nogi, by sprawdzić, czy jego dziewczyna i ukochana suczka są bezpieczne. Takiego widoku w życiu by się nie spodziewał.

Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie zbladł. Zabrał psa do weterynarza, dowiedział się najgorszej prawdyZostawił szczeniaka z synem, po powrocie zbladł. Zabrał psa do weterynarza, dowiedział się najgorszej prawdyCzytaj dalej

Monitoring nagrał, co dziewczyna robi z psem

Gdy Jose otrzymał powiadomienie tuż po północy, w głowie zaczął snuć najczarniejsze scenariusze. Nim aplikacja się odpaliła, oczami wyobraźni widział włamanie do jego mieszkania i czuł wyrzuty sumienia, że nie ma go na miejscu. Jednak kiedy zobaczył na podglądzie z monitoringu, co naprawdę dzieje się w jego domu, osłupiał. Po chwili nie mógł już opanować szerokiego uśmiechu i zaczął nagrywać to, co wyprawiało się pod jego nieobecność.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kundelek nienawidzi obcinania pazurów, właścicielka wpadła na genialny trik. Można się śmiać, ale działa
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Imię dla kota. Jak nazywać nowego przyjaciela rodziny?

Wideo stało się hitem

Na całe szczęście okazało się, że alarmu nie odpalił włamywacz, tylko dziewczyna Jose, która zazwyczaj pracuje do późnych godzin wieczornych. Tego dnia najwyraźniej wróciła trochę później, jednak nie popsuło jej to humoru, co udowodnił obraz z monitoringu. Gdy przerażony mężczyzna myślał o makabrycznych scenach rozgrywających się w jego domu, jego oczom ukazała się... jego ukochana dziewczyna, która w szampańskim humorze tańczy z psem pośrodku kuchni! Widać, że i suczka i jej pani bawią się fantastycznie, a Jose od razu zrobiło się ciepło na sercu. Nagranie z monitoringu opublikował na swoim Facebooku, a ono natychmiast stało się hitem. Trudno się dziwić - radość płynąca ze wspólnych harców Niny i jej pani od razu się udziela!

ZOBACZ WIDEO:

Pozwoliła dziecku na kąpiel z kotem. Wszystko nagrała kamerąPozwoliła dziecku na kąpiel z kotem. Wszystko nagrała kamerąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odkryli skarb sprzed milionów lat. Znalezisko zbiło z tropu naukowców badających teorię ewolucji
  2. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
  3. Istnieje 5 różnych typów właścicieli kotów. Którym z nich jesteś?|
  4. Królik urodził się z nietypowymi uszami. Są jedne na milion, takich jeszcze nigdy nie widzieliśmy
  5. Na ciele szczeniaka dostrzegła niepokojące rany. Słowa weterynarza zapamięta do końca życia
  6. Ujawnił ostatniego SMSa Anny Przybylskiej. Łzy same cisną się do oczu. "Ilekroć widzę na mapie Gdynię, to wtedy zawsze myślę o Ani"

źródło: thedodo.com

Następny artykuł