Biały puchaty piesio się uśmiecha i pokazuje język
Źródło: Pixabay/Spiritze

Dziś jest Dzień Psa. Pokażcie swoje zdjęcia z cudownymi zwierzakami

1 Lipca 2020

Dzień Psa jest świetną okazją, żeby zrobić coś dla naszych czworonożnych przyjaciół. 1 lipca w całej Polsce są organizowane liczne akcje charytatywne i zbiórki na rzecz potrzebujących psiaków, panele dyskusyjne oraz targi psich akcesoriów. Wiele popularnych marketów przygotowuje też atrakcyjne oferty promocyjne obejmujące np. smakołyki dla psów. Święto tych czworonogów jest też dobrym pretekstem, żeby podzielić się ze światem zdjęciami i filmikami naszego ukochanego psiaka.

Dzień Psa w Polsce wypada 1 lipca. Data ta została wybrana nieprzypadkowo - to w czasie wakacyjnym odnotowuje się najwięcej przypadków porzuceń tych zwierzaków. O krótkiej historii tego święta pisaliśmy we wczorajszym artykule. Kiedy pomysłodawcy Dnia Psa wprowadzili swój pomysł w życie 13 lat temu, nie mogli przypuszczać, że ich inicjatywa zyska tak ogromną popularność w bardzo ekspresowym tempie.

1 lipca to Dzień Psa, jak świętujecie?

Choć Międzynarodowy Dzień Psa wypada 26 sierpnia, w Polsce za święto tych cudownych czworonogów obchodzone jest 1 lipca, czyli już dzisiaj! Z tej okazji warto wziąć udział w licznych akcjach charytatywnych czy zbiórkach na rzecz potrzebujących psiaków. W sklepach pojawiły się też bardzo atrakcyjne oferty promocyjne na psie akcesoria i smakołyki - jest to dobra okazja, żeby nieco rozpieścić naszego psiaka. Poza tym - wielu dumnych właścicieli czworonogów chętnie dzieli się ze światem zdjęciami i filmikami swoich pupili.

Olsztyn. Właściciel zostawił psa na rozgrzanym balkonie. Kiedy straż przybyła na miejsce, odkryła straszną rzeczOlsztyn. Właściciel zostawił psa na rozgrzanym balkonie. Kiedy straż przybyła na miejsce, odkryła straszną rzeczCzytaj dalej

Gorąco zachęcamy Was do podzielenia się z nami i resztą Czytelników i Czytelniczek zdjęciami i filmikami z Waszymi psiakami w rolach głównych! Zapraszamy Was do wspólnego świętowania Dnia Psa, najlepszego przyjaciela człowieka!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies policyjny ścigał przestępcę. 10-letnie dziecko stanęło na jego drodze, doszło do tragedii 2. Nawet autor zdjęcia był zdziwiony. Na fotografii jest pies, ale tyko najbystrzejsze oko jest w stanie go wypatrzeć

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Jak świętujecie Dzień Psa?Jak świętujecie Dzień Psa?
Pixabay/Foundry

Może odrobina szaleństwa?Może odrobina szaleństwa?
Pixabay/cp17

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje
  2. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  3. Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka
  4. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

Następny artykuł