dziecko bawi sie
Źródło: unsplash.com/ Caleb Woods

Koci drapak zaatakował 4-latka. Włos jeży się na głowie, potrzebna była specjalistyczna pomoc

27 Listopada 2020

Choć sytuacja opisana w tytule może wyglądać na zabawną, dziecko znajdowało się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Głowa 4-letniego chłopca utknęła w kociej zabawce. Z opresji wybawili go dopiero strażacy. Do zdarzenia doszło w miejscowości Waukesha w stanie Wisconsin.

Dziecko bawiło się samo w salonie zaledwie przez kilka minut, podczas gdy jego matka szukała czegoś w garażu. W pewnym momencie usłyszała krzyki swojego synka, rzuciła więc wszystko, czym się zajmowała i pobiegła sprawdzić, co się stało. Gdy zobaczyła 4-latka, z głową w kocim drapaku z początku sądziła, że nie stało się nic poważnego. Okazało się jednak, że maluch utknął w kociej zabawce na dobre.

Black Friday w Zooplus i Kakadu. Gigantyczne promocje wystartowały, aż żal przegapić tak świetną okazjęBlack Friday w Zooplus i Kakadu. Gigantyczne promocje wystartowały, aż żal przegapić tak świetną okazjęCzytaj dalej

Dziecko zaklinowało się w drapaku

Rodzice małych dzieci wielokrotnie przekonywali się, że ich pociechy potrafią wykazywać się niebywałą kreatywnością i talentem do pakowania się w tarapaty. Wystarczy na chwilę spuścić malucha z oczu, by znalazł sposób na pokazanie rodzicowi, że wymaga nieustannej opieki. W tym wypadku chłopiec chciał pobawić się zabawką przeznaczoną dla kota.

Niestety, nie wziął pod uwagę tego, że jest odrobinę większych od rodzinnego pupila, a zarazem właściciela tej przypominającej niewielki mebel zabawki. Po tym jak dziecko przełożyło głowę przez otwór, którym kot posługuje się, przeskakując pomiędzy piętrami drapaka, okazało się, że nie może jej wyjąć.

Po bezskutecznych próbach oswobodzenia syna kobieta postanowiła wezwać na pomoc straż pożarną. Po 10 minutach w jej domu stanęło czterech rosłych mężczyzn, którzy mieli pomóc jej uwolnić dziecko.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Miała wziąć z nim ślub. Gdy na nagraniu odkryła, co robi z jej psami natychmiast zerwała zaręczyny
2. Jacek Rozenek opublikował poruszające wideo. Nawiązał nim do dramatycznej sytuacji ze swojego życia
3. Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrała

Nastąpiła krótka szarpanina, strażak, trzymając dziecko za nogi, starał się wyciągnąć jego głowę z dziury, podczas gdy reszta osób przytrzymywała kocią zabawkę. Po chwili 4-latek był wolny. Na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń, choć najadł się strachu. Z uwagi na jego dobro, mamy nadzieję, że następnym razem zostanie przy zabawkach dostosowanych do swojego wieku, jak i gatunku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówAktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego "ataku zimy" dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  2. W Milionerach padło banalne pytanie. Uczestnik załamał ręce. Każdy miłośnik podróży poda odpowiedź bez problemu
  3. Zemsta na myśliwym. Jeleń ukradł mu broń, absurdalne zgłoszenie na policję
  4. Czy koty płaczą? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kocich emocjach
  5. Aktywiści są wściekli. Rodzina więziła kundelka przez 2 lata w piwnicy z absurdalnych powodów
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Paradoks czarnych dziur. Naukowcy od lat głowią się nad odpowiedzią

źródło: fakt.pl

Następny artykuł