Pies biegnie w stronę dziecka
Źródło: screen shot/Youtube/KPRC 2 Click2Houston

Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić

25 Czerwca 2020

Dziecko znalazło się w ogromnym niebezpieczeństwie. 6-letni chłopiec bawił się z przyjaciółmi przed swoim domem, kiedy nagle w ich stronę zaczął biec wielki pies. Pitbull rzucił się na chłopca i zaczął go gryźć. Przygwoździł dziecko do ziemi, wszystko wskazywało na to, że za parę chwil dojdzie do tragedii. Całe szczęście z ratunkiem przybiegł 19-letni sąsiad, który gdy tylko zobaczył, co się dzieje, ruszył z pomocą. Kamery monitoringu zarejestrowały całe zdarzenie, nagrania mrożą krew w żyłach.

Dziecko bawiło się ze swoimi przyjaciółmi przed domem. Nikt nie mógł spodziewać się, że to spokojne, radosne popołudnie zostanie przerwane przez mrożące krew w żyłach zdarzenie. Do pochłoniętych zabawą dzieci podbiegł nagle rozwścieczony pies rasy pitbull. Agresywny czworonóg natychmiast rzucił się na jednego z chłopców, przygwoździł do ziemi i zaczął gryźć. Kiedy scenę spostrzegł znajdujący się w pobliżu 19-letni sąsiad, chłopak nie zwlekał ani chwili - od razu popędził z pomocą jednocześnie ryzykując własnym życiem.

Pies płakał każdego dnia w klatce. Kiedy kobieta podeszła do niego, wszystko się zmieniłoPies płakał każdego dnia w klatce. Kiedy kobieta podeszła do niego, wszystko się zmieniłoCzytaj dalej

Agresywny pitbull nadbiegł nie wiadomo skąd i rzucił się na 6-letniego chłopca

Dzieci bawiły się przed jednym z domów na typowym amerykańskim osiedlu na przedmieściach. Wydawałoby się, że nic nie może zmącić spokoju słonecznego popołudnia. Jednak tamtego dnia stało się coś, co wstrząsnęło wszystkimi mieszkańcami dzielnicy. Do grupy małych dzieci podbiegł nagle rozwścieczony pitbull i zaczął je atakować. Rzucił się na 6-letniego chłopca i zaczął gryźć. Szczęście w nieszczęściu, całą scenę zobaczył 19-letni sąsiad rodziny chłopca. Młody człowiek od razu pobiegł ratować 6-latka, ryzykując tym samym swoje życie. Kamery monitoringu zarejestrowały całe zdarzenie. Kiedy pitbull zauważa nastolatka, zmienia swój obiekt "zainteresowania" - rzuca się w jego stronę. Chłopak zaczął uciekać. W tym czasie 6-latek biegnie z powrotem do domu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie" 2. Fenomenalny trik na uspokojenie psa podczas burzy. Każdy właściciel powinien go poznać

Dziecko miało obrażenia głowy i twarzy, konieczne było założenie mu kilku szwów. 19-latek został pogryziony w palce, jednak udało mu się uniknąć poważniejszych obrażeń, cudem. Pitbull znalazł się pod obserwacją specjalistów, właściciel agresywnego czworonoga został przesłuchany. Czy spotkała go za to kara?

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Pitbull zaatakował 6-latkaPitbull zaatakował 6-latka
screen shot/Youtube/KPRC 2 Click2Houston

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródło: Youtube/KPRC 2 Click2Houston

Następny artykuł