Dziecko w kostiumie lwiątka poznało prawdziwe zwierzę
Źródło: twitter/the sun

Dziecko przebrane za lwiątko stanęło przed szybą w ZOO. Rodzice sprawdzali, czy zwierzaki dadzą się nabrać

22 Września 2020

Dziecko w kostiumie przypominającym króla lwa stanęło oko w oko z prawdziwym królem sawanny. Rodzice przebrali swoją pociechę dla żartu, aby sprawdzić, czy zwierzaki naprawdę uwierzą, że ludzkie niemowlę jest częścią ich rodziny. Zwiedzający przecierali oczy ze zdumienia, nikt nie spodziewał się aż tak zawziętej reakcji ze strony lwów. Nagranie z pamiętnej wizyty w ogrodzie zoologicznym potrafi wywołać uśmiech na ustach każdego.

Dziecko w przebraniu z lwią grzywą weszło na teren ogrodu zoologicznego razem ze swoimi rodzicami. Cała rodzina chciała spędzić niezapomniany dzień, podziwiając egzotyczne zwierzęta z każdego zakątka świata, lecz głównym celem ich wyjścia było odwiedzenie wybiegu z dzikimi kotami. Wszystko po to, aby przekonać się, czy widok dziecka w kostiumie lwa wywoła w zwierzakach jakąkolwiek reakcję. Czy przejdą po wybiegu z obojętną miną? A może rzucą się na szybę, próbując przedostać się na zewnątrz? Możliwości było nieskończenie wiele, ale zabawne wideo, które pojawiło się na Twitterze rozwiało wszelkie wątpliwości. Kostium chłopca był wystarczająco przekonujący, aby skłonić lwa do niesamowitego zachowania.

Właściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powódWłaściciele nie rozumieli, dlaczego suczka czeka przy dołku. Złapali się za głowy, gdy poznali powódCzytaj dalej

Dziecko w kostiumie lwa stanęło przed szybą

Rodzice 11-miesięcznego chłopca o imieniu Aryeh postanowili wyciąć mieszkańcom ogrodu zoologicznego niewinny dowcip z udziałem ich synka. Pewnego dnia para zorganizowała rodzinną wycieczkę, aby pokazać maluchowi egzotyczne gatunki zwierząt z całego świata. Podczas tego wyjścia chłopiec został ubrany w strój, którym momentalnie podbił serca nie tylko innych gości ZOO, ale również milionów internautów, ktorzy obejrzeli sławetne nagranie na Twitterze. Wymyślny kostium imitujący futro lwa był prezentem od dziadków, którzy byli przekonani, że ich wnuk będzie prezentował się zjawiskowo z lwią grzywą. Nie ma chyba lepszego miejsca do noszenia takiego przebrania, jak obserwatorium wybiegu z lwami, prawda? Wystarczy obejrzeć wideo, na którym 11-miesięczny chłopiec z wyraźnym zaciekawieniem po raz pierwszy w życiu ogląda na żywo lwy, aby zgodzić się z tym pytaniem. Które dziecko nie ucieszyłoby się z takiej rozrywki? To przecież istne spełnienie marzeń najmłodszych.

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka urodziła szczenięta, sekundę później właściciel wyrzucił je na łąkę. Potem było tylko gorzej
2. Ogromny doberman nagle zbliżył się do maluszka. Chwilę potem wydarzyła się niezwykła rzecz
3. Konie w Janowie zostaną uratowane. Rząd dołoży miliony do słynnej hodowli

Od pierwszych sekund wideo od razu można zauważyć, że dorosły lew zbliża się na skraj wybiegu i podchodzi wprost do miejsca, przy którym stoi chłopiec. Zwierzę zbliżyło się do szyby tak blisko, jak było to możliwe, lecz w jego zachowaniu nie można było wyczuć agresji czy strachu. Entuzjazm malca udzielił się królowi sawanny, ktory potraktowały nietypowy widok za szybą jak najprawdziwszą atrakcję. Obie strony nie mogły oderwać od siebie wzroku. To, co stało się w następnej chwili bardzo zaskoczyło rodziców Aryeha. Dorosły lew był żywo zainteresowany malcem w kostiumie lwiątka i patrzył na niego, dostrzegając bijące podobieństwo do samego siebie. "Jak to się stało, że mały lew jest poza wybiegiem? Jak się tam znalazł? Dlaczego nie jest z nami?" - czy takie pytania zadawał sobie w głowie? W następnej chwili lew sunie łapami po szybie, starając się dotknąć członka swojej rodziny, lecz niestety jest to możliwe. Tak bardzo chciałby przekonać się, czy dziecko w rzeczywistości jest małym lwem! Zachowanie dzikiego kota podczas spotkania z chłopcem zdradza bardzo wiele na temat tego wyjątkowego gatunku, a przy okazji jest po prostu niewyobrażalnie słodkie.

Nie mamy wątpliwości, że ta chwila była naprawdę magiczna. Mały Aryeh zyskał jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, która z pewnością przywoła uśmiech na jego usta nawet wtedy, gdy będzie już starszy. Może przebieranie dzieci w kostiumy zwierząt to dobry pomysł do wykorzystania podczas kolejnego wypadu do ZOO?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Budżet 72-latka był niewielki, a w zrujnowanym domu przestało działać światło. Nie mógł uwierzyć w to, co spotkało go potem
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Wypadek w mazowieckim. Przed maskę wyskoczył olbrzymi zwierz, nie miała szans wyhamować
  4. Pies załamał się, gdy właściciele sprzedali jego najlepszego przyjaciela. Uciekł z domu, aby go odnaleźć
  5. Krokodyl chciał ich zaatakować, a oni go zlekceważyli. Niemożliwe, co z nim robili
  6. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Źródło: mamadu.pl

Następny artykuł