dziecko i pies
Źródło: youtube/natalie g

Dziecko zbliżyło się do szyby, wtedy pies od razu zareagował. Matka tylko stała i nagrywała

21 Września 2020

Dziecko podeszło do okna, wyraźnie czymś podekscytowane. Emocje szybko przeniosły się na zwierzaka, który również próbował wyjść na zewnątrz, ale było zamknięte. Matka stała za swoją pociechą i czworonogiem i wszystko nagrywała. Ciężko się nie wzruszyć oglądając wideo.

Dziecko stało w samej pieluszce i głośno krzyczało. Nogi chodziły mu z podekscytowania, a wszystko na na widok ukochanego taty. Pies szybko zrozumiał, co krzyczy dziecko i opiekunka i również ogarnęła go euforia. W końcu pan wraca do domu i należy go odpowiednio przywitać! Tak z pewnością mógł pomyśleć psiak, który razem z dzieckiem próbowali przeforsować drzwi, aby szybko podbiec do głowy rodziny.

Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Mają racje?Internauci martwią się o pudelka Joanny Przetakiewicz. Mają racje?Czytaj dalej

Matka nagrała reakcję dziecka i psa na powrót męża

Kobieta nie wypuściła dziecka i psa na zewnątrz, choć z pewnością na dwójka ucieszyłaby się z tego. Mężczyzna wjeżdżał autem od garażu. Nie było sensu, aby maluchy "napadły" na niego, gdy ten prowadzi samochód. Widać, że dziecko nie może doczekać się powrotu ukochanego rodzica, a piesek razem za nim. O mały włos a psiak nie rozwaliłby tych drzwi. Próbował je otworzyć, drapał pazurami, ale te nawet nie drgnęły.

Wideo, które opublikowała kobieta w sieci stało się viralem. W ciągu 4 lat obejrzało je ponad 3,2 mln osób, niestety komentarze zostały wyłączne. Uroczy filmik zebrał ponad 4 tys. łapek w górę, co oznacza, że z pewnością podobał się internatom. Niespełna 80 osób było z niego niezadowolonych. I tu bardzo zastanawiamy się, co było tego przyczyną?

DZISIAJ GRZEJE:1. Skandaliczny filmik z zakładu mięsnego ujrzał światło dzienne. Świnie były traktowane w straszny sposób
2. Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu
3. Kupiła 10-letnią, schorowaną rybkę w zoologicznym. Niemożliwe, co się stało, kiedy zmieniła jej akwarium

Obejrzyjcie słodki filmik, który skradł serca internautów. Czy Wasze zwierzaki też cieszą się w taki sposób na Wasz widok?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Zamość. Kobietę zaniepokoiły odgłosy wydobywające się z siatki. Podjęła interwencję, uratowała bezbronne życia
  4. Golden retriever urodził się z czarną plamką na pyszczku. Jest wyjątkowy, drugiego takiego nie zobaczycie
  5. Skandaliczne zachowanie nieletnich. Najpierw rzucali w ptaki przedmiotami, później było jeszcze gorzej
  6. Zatrważające wieści z Auschwitz. Turyści nie mogli uwierzyć własnym oczom. Przechodzi ludzkie pojęcie

Źródło: youtube

Następny artykuł