dziecko płacze
Źródło: youtube.com/ ***FunnyBabies&CutePets ***

Dziecko nie przestaje płakać. Wtedy podchodzi do niego kotka i robi niezwykłą rzecz

17 Października 2020

Dziecko płakało w swoim łóżeczku. Kotka nie mogła już znieść jego smutnego kwilenia. Niektóre zwierzęta mają tak silnie wykształcony instynkt macierzyński, że zaczynają opiekować się młodymi innych gatunków. Wiele się słyszy o psich niańkach, które traktują ludzkie pociechy prawie jak swoje własne, rzadko jednak zdarza się, by mruczek zachowywał się w taki sposób.

Dzieci często budzą szczególne zainteresowanie trzymanych w domu zwierzaków. Często nawiązują z nimi piękną przyjaźń trwającą latami, rzadziej zdarza się, że czworonogi postrzegają je jako konkurencje i traktują z zazdrością. Nie brakuje też historii o futrzakach dbających o ich samopoczucie. Psy i koty od tysięcy lat żyją obok ludzi. Wykształciły więc instynkty, pozwalające im z łatwością odczytywać nasze emocje. Zależy im na tym, by bliskie im osoby czuły się dobrze. Każdy właściciel mruczka może opowiedzieć dziesiątki historii o tym, jak ich pupil pocieszył ich, gdy mieli gorszy dzień.

Kożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej zarobiła 2 mln w pół roku. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie psich przyjaciółKożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej zarobiła 2 mln w pół roku. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie psich przyjaciółCzytaj dalej

Dziecko płakało w swoim łózku

Dzieci często płaczą bez powodu. W tym wypadku maluch wydaje się jednak naprawdę przejęty. Kotka nie mogła biernie przyglądać się łkającemu człowieczkowi. Najwyraźniej jego rodzice byli bardzo zajęci i nie mogli zareagować. Na szczęście pojawiła się jego wierna towarzyszka. Zwierzaki dobrze wiedzą, co zrobić, by poprawić nam nastrój. Często wystarczy sam widok pupila, by na naszej twarzy pojawił się mimowolny uśmiech. Mruczek wydaje się doskonale zdawać sobie sprawę z tego jak jego obecność działa na ludzi. Patrząc na beztroskiego futrzaka, sami zapominamy o swoich problemach. Dokładnie to miało miejsce w tym wypadku. Gdy tylko maluch zobaczył ją obok siebie, od razu się uspokoił. Na dodatek kotka zaczęła się do niego przytulać, cicho mrucząc. Zwierzak zbliżał do niego pyszczek, gdy tylko dziecko otwierało usta, by znowu zapłakać.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel zgotował psu koszmar. Ratownicy wciąż nie mogą uwierzyć, poszukują złoczyńcy
2. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
3. Karetka zabrała właściciela do szpitala. Niemożliwe, co zrobił lojalny pies

Dziecko od razu się uspokoiło

Miłośnicy tych zwierząt potwierdzą, że nie ma nic przyjemniejszego niż bliskość mruczącego pupila. Koty wydają z siebie te dźwięki gdy same są zrelaksowane i rozluźnione. Zdaniem naukowców tak samo działają one na ludzi. Słysząc cichutki pomruk, uspakajamy się i od razu czujemy się lepiej. Na dodatek ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Z długoterminowych badań wynika, że osoby, które miały kota i spędzały z nim wiele czasu, były mniej narażone na choroby serca i nadciśnienie. Nie jest jasne, czy wpływ na to ma samo mruczenie, czy fakt, że pomaga nam lepiej radzić sobie ze stresem.

ZOBACZ WIDEO:

Bassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dziejeBassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dziejeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Królowe życia": Izabela Macudzińska spodziewa się nowego członka rodzin. Kobieta podzieliła się radosną informacją
  2. Zrobiła zdjęcie z fleszem, kiedy jej pies nieustannie szczekał. Dojrzała straszny szczegół, przerażające
  3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  4. Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
  5. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
  6. Masz banknot 20 zł? Może być wart fortunę, lepiej przeszukaj portfel

Źródło: twojenowinki.pl

Następny artykuł