dziecko w klatce
Źródło: facebook/Christin Blankenship

Opiekun odebrał telefon i spuścił dziecko z oczu. Nagle usłyszał krzyki, usta chłopca zaczęły puchnąć

17 Lipca 2020

Dziecko bawiło się w ogrodzie za domem. Opiekował się nim przyjaciel rodziny, który spuścił dziecko na moment z oczu, aby zadzwonić do zatroskanej matki. Rozmowa trwała chwilę, przerwał ją nagle głośny i pisk chłopca. Matka rzuciła pracę i pędem skierowała się do domu. Co stało się w ogrodzie?

Dziecko zaczęło histerycznie krzyczeć. Zabawa w ogrodzie o mały włos nie zakończyła się tragedią. Opiekun zostawił chłopca tylko na chwilę samego, ale to wystarczyło, aby dziecko zrobiło sobie krzywdę. Zaciekawione pełzającym zwierzęciem po ziemi, zdecydowało się wziąć je do ust. Stonoga uwolniła toksynę do odpierania drapieżników. Jej jad jest śmiertelny dla niektórych zwierząt i czasem może być bardzo niebezpieczny dla człowieka. Okazało się, że spowodował on reakcję alergiczną. Usta dziecka zaczęły nabrzmiewać, całe spuchły! Konieczne było jak najszybsze przewiezienie malucha do szpitala na ostry dyżur.

Zostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alpakaZostawiła shih tzu u fryzjera. Kiedy go odebrała, zamarła. Wyglądał jak alpakaCzytaj dalej

Dziecko wzięło do ust stonogę

Kiedy matka, Christine Blankenship usłyszała krzyk synka o imieniu Lucas, zerwała się z pracy i zaczęła pędzić do domu. Od razu zabrała dziecko do szpitala. W jednym z wywiadów wyznała, że synek wyglądał jak pies, który zjadł pszczołę. Choć zdanie to może bawić, to w rzeczywistości, chłopiec wyglądał porażająco. Wszyscy zastanawiali się, czy lekarzom uda się zmniejszyć obrzęk warg. Nie ułatwiało również uczulenie dziecka na... owady!

DZISIAJ GRZEJE:1. Zwrócił uwagę dziewczynie przy łabędziach, ktoś wepchnął go do wody. Porażające nagranie trafiło do sieci
2.Golden retriever bał się burzy, nagle podeszło do niego dziecko. Wtedy stało się niezwykłe

Chłopiec cierpiał, ale na całe szczęście po kilku godzinach lekarstwa zaczęły działać. Jego usta powoli wracały do normalnych kształtów. Wszystko zakończyło się dobrze. Matka podzieliła się historią w sieci, aby ustrzec innych rodziców i zwrócić uwagę na problem z alergią. Nie wszyscy wsparli ją w trudnych chwilach, wiele osób zarzuciło jej nieupilnowanie dziecka. Choć to prawda, że przy dzieciach należy mieć oczy dookoła głowy, to niektórych wypadków nigdy nie da się przewidzieć. Nawet i patrząc na chłopca, opiekun mógł nie zauważyć jego zaciekawienia stonogą. Na ziemi można znaleźć mnóstwo robaków, jak i czasem przykre niespodzianki w piaskownicach, które powinny być bezpiecznym miejscem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie podzieliło internautów. Kot idzie w górę czy w dół?
  2. Muzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyło
  3. Rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w górach. W domu odkryli niezwykłą prawdę
  4. Spuścił ze smyczy gromadę owczarków niemieckich. Przechodnie nie mogli uwierzyć
  5. Czemu psy żyją krócej niż ludzie? Weterynarz dzieli się wzruszającą odpowiedzią, której udzieliło mu dziecko
  6. Zamknęli kolejne kąpieliska. Sytuacja nie jest najlepsza. Władze muszą działać natychmiast

Źródło: webniusy

Następny artykuł