kotek
Źródło: youtube/ lindaleriel

Dziecko przytuliło się do brzucha kota. Sekundy później stała się bardzo dziwna rzecz

15 Listopada 2020

Dziecko zbliżyło się do kota, który odpoczywał na podłodze. Mruczek wylegiwał się leżąc na boku. Widać, że było mu bardzo przyjemnie. Kiedy maluch podszedł do kociaka, zapragnął się poprzytulać, odrobiny miłości. Reakcja kota jest bezcenna. Wszystko nagrała mama.

Dzieci uwielbiają bawić się ze zwierzętami. W końcu są one słodkie, miłe w dotyku, a na dodatek niektóre mogą uchronić je przed niebezpieczeństwem. Większość dzieci uwielbia przytulać się do zwierzaków, głaskać je i karmić. Zawsze musi jednak czuwać nad tym rodzic, tak aby zarówno zwierzęciu jak i dziecku nie wydarzyła się tragedia.

Kontrowersyjny pomysł armii. Szkolą owczarka niemieckiego do skoków ze spadochronemKontrowersyjny pomysł armii. Szkolą owczarka niemieckiego do skoków ze spadochronemCzytaj dalej

Dziecko przytuliło się do kota

Mama udostępniła na YouTubie, co jej córeczka wyprawiała pewnego razu z kotem. Dziecko wyraźnie chciało się pobawić ze zwierzakiem, jednak ten odpoczywał, nie miał ochoty na podjęcie żadnej z aktywności. Dziewczynce w ogóle to nie przeszkadzało. Zdecydowała się sama podejść do kota i sprawdzić jego reakcję na pieszczoty.

Dziecko podeszło do mruczka o imieniu Bosn i zaczęło go głaskać. Chwilę później przytuliło się do jego brzucha, a jak wiemy, nie wszystkie zwierzaki to uwielbią.

Reakcja kota przechodzi jednak najśmielsze oczekiwania. Mruczek nie zaatakował pociechy. Zrobił coś zupełnie innego.

Kot w ogóle nie zareagował na to, co dzieje się wokół niego. Kiedy dziewczynka "przeszła po" zwierzęciu, również nawet nie drgnął. Kot leżał, a dziecko raczkowało w jedną i drugą stronę. Kot był bardzo cierpliwy, nawet wtedy kiedy dziewczynka zaczęła ciągnąć go za sierść!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy kot jest zagrożeniem dla kobiet w ciąży? Przyszłe mamy powinny na siebie uważać
2. Teresa Lipowska zdradziła, w czym tkwi sekret jej sukcesu. Urzekające słowa aktorki dają do myślenia
3. 14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał

Reakcja matki na zachowanie dziecka i kota

Kot miał anielską cierpliwość. Przez chwilę próbował uciec, jednak dziewczynka powaliła go na ziemię. Dziecko pociągnęło kota za sierść, jednak ten dalej pozwalał jej na wszystko.

- Mój niesamowicie dziwny i cierpliwy kot Bosn. Ze stoickim spokojem znosił uczucia mojej córki. Zanim zaczniecie wypisywać "biedny kotek", zobaczcie, że sam położył się koło niej, wiedząc, że czeka go dużo takiej miłości - napisała matka.

Niestety, nie wiemy, co internauci sądzą o tym wideo. Ma ono kilka lat, a komentarze zostały wyłączone.

Małe dzieci często nie znają umiaru podczas zabaw ze zwierzęciem. Czy matka powinna zareagować?