pies i dziecko
Źródło: twitter.com/Cory__1077

Pies bał się burzy, nie pozwalał nikomu się zbliżyć. Wtedy podeszło do niego małe dziecko i stało się niemożliwe

14 Października 2020

Dziecko i pies nie wszystkim mogą wydawać się dobrym połączeniem. Faktycznie, często jest tak, że psiaki nie przepadają za towarzystwem maluchów, które nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą denerwować zwierzęta. Na filmiku, który obiegł sieć, przedstawiono interakcję małego chłopca i golden retrievera, która wielu może zaskoczyć.

Dziecko podeszło do psa, który siedział przerażony w kącie. Jak dowiadujemy się z opisu, psiak chował się tam przed burzą, która bardzo go zestresowała. Przestraszony zwierzak nie chciał, by ktokolwiek się do niego zbliżał i wolał być zupełnie sam. Wtedy jednak do akcji wkroczył mały chłopiec, nieprzejmujący się zupełnie życzeniami golden retrievera. Już po chwili dzieje się zaskakująca rzecz.

Kotka zjawiła się w szpitalu i błagała o pomoc. Lekarze od razu zrozumieli, o co jej chodziKotka zjawiła się w szpitalu i błagała o pomoc. Lekarze od razu zrozumieli, o co jej chodziCzytaj dalej

Pies i dziecko w czasie burzy

Psy bardzo często boją się burzy i większość najchętniej przeżywa ten stres w samotności. Ten psiak także wolał być sam i ukrył się przed dźwiękami piorunów w najdalszym kącie łazienki. Tak schowany przed światem golden retriever nie chciał towarzystwa, ale nie zaprotestował, gdy podeszło do niego dziecko. Mały chłopiec bez wahania zbliżył się do swojego psiego przyjaciela i postanowił, że jakoś doda mu otuchy. Siada więc tuż przy skulonym, przerażonym olbrzymie i zaczyna pocieszanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Chłopak obudził się po imprezie z obcym psem w domu. Po chwili zrozumiał, co zrobił wczorajszej nocy
2. Znalazła małe zwierzątko, myślała, że jest szczeniaczkiem. Prawda okazała się powalająca
3.
Podczas awantury rzuciła szczeniakiem w mężczyznę. Nagrały to kamery, powód wprawia w osłupienie

Chłopiec pociesza psa

Dziecko mówi do psa w sobie tylko znanym języku i przez cały czas mocno go przytula. Przestraszony zwierzak wcale nie protestuje i spokojnie poddaje się wszystkim pieszczotom! Choć pies wcześniej nie dawał do siebie podejść, dla chłopca zrobił wyjątek. Przez cały czas pozostał w tym samym miejscu, a urocza gadanina dziecka musi być naprawdę skuteczna - miejmy nadzieję, że po takiej terapii golden retriever bał się trochę mniej. Widać, że rodzice chłopca zrobili świetną robotę i doskonale przygotowali synka dożycia z psem!

ZOBACZ WIDEO:

Zdjęcie ze szpitala porusza do łez. Pies czeka przy łóżku pana, ale nie wie jednegoZdjęcie ze szpitala porusza do łez. Pies czeka przy łóżku pana, ale nie wie jednegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda disco polo śpiewa ze swoją babcią na weselu. Zdarzenie całkowicie rozbroiło internautów
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Chciała zrobić sobie selfie z tygrysem, gdy zwierzę dostrzegło jej ciążowy brzuch. Niewiarygodna reakcja
  4. Na widok człowieka suczkę paraliżował strach. Miała zostać uśpiona, w ostatniej chwili los się do niej uśmiechnął
  5. Owczarek rzuca się na porywacza, aby ratować 5-letnią dziewczynkę. Kamera nagrała niewyobrażalne sceny
  6. Stan nadzwyczajny w Polsce? Jest stanowisko rządu. "Mamy wszystkie narzędzia". Będzie jak za granicą?

źródło: twitter.com

Następny artykuł