obraz z kamery
Źródło: youtube.com/ Zachary Lebwohl

Dziecko zaczęło płakać w nocy. Wtedy podchodzi do niego pies, niewiarygodne nagranie

14 Września 2020

Dziecko obudziło się w nocy i postanowiło zawołać rodziców. Jednak to nie oni pojawili się przy łóżeczku dziewczynki. Do pokoju zamiast dorosłych wkroczył pies. To, co się dzieje potem jest niezwykłe. Psy naprawdę są najlepszymi przyjaciółmi człowieka!

Dziecko przebudzone w środku nocy nie mogło zasnąć. Stanęło więc w łóżeczku i zaczęło płakać. Na wołanie prawie natychmiast odpowiedział rodzinny pies - niezwykle piękny labradoodle o imieniu Prince (Książę). Wszystko zarejestrowała kamera zamontowana w pokoju dziewczynki. Gdy mama małej Halle zobaczyła nagranie, po prostu nie mogła się nim nie podzielić w sieci.

Nie zapanował nad amstaffem, pies ugryzł kobietę w twarz. Policja szuka nieodpowiedzialnego właścicielaNie zapanował nad amstaffem, pies ugryzł kobietę w twarz. Policja szuka nieodpowiedzialnego właścicielaCzytaj dalej

Dziecko płacze w nocy

Gdy tylko psiak usłyszał płacz swojej ludzkiej siostry, natychmiast zmaterializował się w pokoju. Na nagraniu widać, jak ocenia sytuację. Halle, gdy tylko widzi labradoodla przestaje płakać. Przez moment pies i dziecko patrzą się na siebie, po czym czworonóg przez chwilę kręci się po dywanie i siada wygodnie. Następnie kładzie się na dywanie, jakby chciał pokazać dziecku, jak się śpi a na ten widok dziewczynka również wraca do snu w swoim łóżeczku. Gdy mama zobaczyła to nagranie była naprawdę wzruszona i podekscytowana.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Staruszka straciła ukochanego psa. Wtedy rodzina sprawiła jej najlepszą niespodziankę, płakać się chce
2. Najbardziej uroczy piesek na świecie? Nagranie z maluchem wywołuje szeroki uśmiech na twarzy

- Prince był nieoczekiwanym zbawicielem, pozwalających nam na trochę więcej cennego snu. Kiedy wchodzi do pokoju, wiemy, że jest w dobrych łapach i wszyscy możemy trochę odpocząć - cytuje matkę dziewczynki portal Webniusy.

Pies i dziecko w jednym domu

Nagranie na YouTube zyskało ogromną popularność. Jednak nie tylko w ten sposób Prince okazuje troskę i zainteresowanie małej Halle. W ciągu dnia mnóstwo czasu spędzają na wspólnej zabawie, przytulaniu i wygłupach. Widać, że ten duet jest nie do powstrzymania, a mama i tata dziecka są zachwyceni ich przyjaźnią. Z pewnością gdy dziewczynka podrośnie, ich więź stanie się jeszcze silniejsza!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze
  2. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  3. Lubuskie: znaleziono zwłoki łabędzi, prawdopodobnie "przeszkadzały" w nielegalnym połowie ryb. Policja szuka sprawców
  4. Dziecko siedzi na podłodze z gigantycznym, 4-metrowym pytonem. Rodzice spokojnie nagrywają, internauci są oburzeni
  5. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  6. Rząd potwierdził. Jeszcze tylko 2 dni i wszystko może się zmienić. Trzeba się przygotować

źródło: webniusy.pl

Następny artykuł