Dziecko i kot
Źródło: youtube/OWN

Mama usłyszała dziwne odgłosy z pokoju dziecka. Gdy zajrzała do środka, zamarła, była pewna, że stało się najgorsze

13 Listopada 2020

Dziecko spało w sypialni w towarzystwie adoptowanego kotka o imieniu Midnight. W pewnej chwili mama 6-tygodniowej dziewczynki usłyszała przeraźliwe miauczenie wydobywające się z sypialni. Kiedy tylko przekroczyła próg i zajrzała do środka, wiedziała, że jak najszybciej musi dostać się do szpitala. Kot próbował zaalarmować rodzinę, że niemowlę przestało oddychać.

Dziecko było ziszczeniem najskrytszych marzeń Roya i Bernity Rogers. Amerykańska para długo starała się powiększyć rodzinę, lecz każda ciąża kończyła się poronieniem. Nie chcieli się jednak poddać. Dopiero za czwartym razem na świecie pojawiło się zdrowe niemowlę.

Dlaczego kot ziewa na Twój widok? Chce Ci w ten sposób przekazać ważną wiadomośćDlaczego kot ziewa na Twój widok? Chce Ci w ten sposób przekazać ważną wiadomośćCzytaj dalej

6-tygodniowe dziecko zachorowało

Mała Stacey stała się oczkiem w głowie świeżo upieczonych rodziców. Od pierwszych chwil na świecie towarzyszył jej adoptowany kocurek o imieniu Midnight. Zwierzak został zaadoptowany przez rodzinę, aby zapełnić pustkę, lecz gdy upragnione dziecko wreszcie zjawiło się w domu, natychmiast przyjął rolę jego obrońcy i towarzysza zabaw.

Niektórzy rodzice wolą trzymać zwierzęta z dala od swoich pociech, ale nie państwo Rogers. Midnight strzegł maleńkiej Stacey przed wszelkim niebezpieczeństwem i nigdy nie opuszczał jej boku. Rodzice w pełni ufali pupilowi. Gdy stał na straży, czuli ulgę i mogli zajmować się własnymi obowiązkami.

Niecałe dwa miesiące po przyjściu Stacey na świat, rodzice zauważyli, że ich maleństwo jest chore. Pediatra zapewniał, że 6-tygodniowe niemowlę cierpi na najzwyklejsze przeziębienie. Przepisał odpowiednie leki i odesłał rodzinę Rogersów z powrotem do domu.

Bernita wciąż się martwiła o córeczkę, dlatego ułożyła ją w kołysce, włączyła elektroniczną nianię i zeszła na dół domu. Chciała mieć pewność, że usłyszy jej krzyk, gdyby gorzej się poczuła. W pokoju dziewczynki został Midnight, który wiernie trwał przy jej łóżeczku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy zwierzęta potrafią przewidzieć śmierć? Wstrząsające nagranie z hodowli świń nie pozostawia złudzeń, aż chce się płakać
2. Od stycznia nowa opłata dla 38 milionów Polaków. Nadchodzi fala niezadowolenia
3. Dlaczego kot ziewa na twój widok? Chce ci w ten sposób przekazać ważną wiadomość

Matka usłyszała przeraźliwe piski

Tego wieczoru nic nie zapowiadało dramatycznych wydarzeń, które miały wkrótce nastąpić. Bernita rozmawiała ze swoimi rodzicami na parterze, gdy niespodziewanie z elektronicznej niani zaczęły dochodzić bardzo dziwne odgłosy miauczenia. Kobieta początkowo zignorowała je, myśląc, że Midnight zwyczajnie się bawi, lecz po kilku minutach kot zbiegł na dół i zaczął wydobywać z siebie przeraźliwe piski.

Bernita nie rozumiała, dlaczego kot zachowuje się w tak niecodzienny sposób. Podejrzewała, że pupil próbuje jej przekazać ważną informację, lecz nie potrafiła jej rozszyfrować. Po chwili wszystko stało się jasne. Z urządzenia zaczęły dochodzić zduszone krzyki!

Matka od razu rzuciła się do schodów, po czym pobiegła wprost do pokoju Stacey. Gdy otworzyła drzwi, poczuła, że jej świat się załamał. Dziecko leżało w kołysce, lecz jego twarz była sina z niedotlenienia. Rodzice od razu zabrali ją do szpitala.

To była krytyczna chwila, Stacey była o krok od śmierci. Na szczęście lekarzom udało się przywrócić dziecku czynności życiowe. Choć było bardzo blisko od tragedii, cudem udało się ocalić życie niemowlęcia. Wszystko dzięki rozumnemu kotu, który w porę zaalarmował swoich opiekunów.

Bernita podzieliła się historią o szalenie lojalnym kocie na antenie popularnego programu talk-show The Oprah Winfrey Show.

ZOBACZ WIDEO:

Uczniowie dowiedzieli się, że kot nauczycielki odszedł. Kobieta nie spodziewała się, że zrobią jej najwspanialszą niespodziankęUczniowie dowiedzieli się, że kot nauczycielki odszedł. Kobieta nie spodziewała się, że zrobią jej najwspanialszą niespodziankęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Przyjacielski corgi zatrzymuje się, by przytulić każdego psa, którego spotka. Zdjęcia absolutnie rozczulają
  4. Nagrano, jak kobieta wrzuca szczeniaka do jeziora. Jej tłumaczenie sprawia, że ręce opadają
  5. Dlaczego kot ma kieszonki w uszach? Niewielu wie, jaka jest ich prawdziwa funkcja, oto rozwiązanie zagadki
  6. Rządowy program okazał się wielkim hitem. Mnóstwo Polaków otrzyma nawet 5 tys. złotych
  7. Nieprawdopodobnie skuteczne, oszałamiające sposoby na suszenie grzybów

źródło: podaj.to

Następny artykuł