dziecko i pies
Źródło: facebook/Jillian Marie Smith

Mama kazała dziecku stanąć w kącie. Pies zareagował natychmiast

11 Listopada 2020

Dziecko zostało ukarane przez rodzica. Nie wiadomo, co dokładnie zrobiło, jednak mama wymierzyła mu karę - stanie w kącie. Dziecko posłusznie podeszło do ściany i odwróciło się plecami do rodzicielki. Wtedy pies od razu zareagował.

Dzieci nie zawsze są grzeczne, często sprawiają rodzicom kłopoty. Niektórzy rodzice nie pozwalają na nieodpowiednie zachowania, wymierzają karę pociechom, chcąc nauczyć je w ten sposób dobrego zachowania. Zakaz słodyczy, zakaz oglądania telewizji/telefonu/komputera czy zakaz wychodzenia na dwór - to niektóre z kar, które często stosują rodzice. Niektórzy też powracają do "starych" metod i każą dziecku siedzieć 5-minut na karnym jeżyku czy stać 5-minut w kącie.

Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jestPolicja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jestCzytaj dalej

Dziecko otrzymało karę

Jillian Smith, mama dwójki dzieci mieszkająca w Norwalk, w stanie Ohio opublikowała w sieci zdjęcie swojego syna. Chłopiec, Peyton odbywał właśnie karę. Nie wiadomo, co przeskrobało dziecko, jednak zdaniem matki zasługiwało na stanie w kącie. Niezwykłe było to, że chłopiec nie odbywał kary sam, a towarzyszył mu pies! Kiedy Julia kazała synkowi stanąć w kącie, pies od razu zareagował. Nie chciał zostawiać swojego przyjaciela samego w tak trudnych chwilach. Stwierdził, że będzie odbywać karę razem z nim.

- Kiedy syn otrzymał karę, Dash chyba wiedział, że Peyton potrzebował wsparcia przyjaciela. Po tym, jak zobaczyłam, jak słodko razem wyglądają, nie mogłam być dłużej zła na syna - napisała Jillian na Facebooku.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Każdy pamięta utwór z filmu "Niekończąca się opowieść". Wiemy jak wygląda Limahl i z czym powraca na scenę po latach
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Pies najlepszym przyjacielem

Pies udowodnił, że zasługuje na miano najlepszego przyjaciela. W momencie wykonania tego zdjęcia Dash miał dopiero 6 miesięcy, co oznacza, że był szczeniakiem.

- W domu spędzają ze sobą każdą chwilę. Nawet kiedy Peyton jest w trakcie kąpieli, Dash cierpliwie czeka obok, aż chłopiec wyjdzie z wanny. Kiedy szukam Peytona, wystarczy, że zapytam gdzie jest pies. Oni zawsze są razem.

Internauci zachwycili się zdjęciem, które polubiono ponad 7,5 tys. razy i skomentowano ponad 3,5 tys. razy. Post zebrał 51 tys. udostępnień i w ogóle się temu nie dziwimy. Psiaki są cudowne i zawsze możemy na nie liczyć. Nie tylko staną w naszej obronie, ale i wesprą nas w trudnych chwilach.

- Prawdziwy przyjaciel!
- Jakie to słodkie.
- Cudowny pies - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Zgadzacie się?

ZOBACZ ZDJĘCIE:
Adoptowany pies bez przerwy warczał na drzwi. Wtedy jego pani odkryła porażającą prawdęAdoptowany pies bez przerwy warczał na drzwi. Wtedy jego pani odkryła porażającą prawdęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. Od wtorku całkowity lockdown, ludzie nie mogą wyjść z domu. Kolejny kraj podjął trudną decyzję
  3. Niedźwiedź pod Warszawą? Miał przebiec drogę kierowcom, podejrzana kolizja
  4. Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyć
  5. Zamknął owczarka w walizce i wyszedł z domu. Nikt nie mógł przewidzieć, co stanie się później
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Bank Millenium ostrzega przed groźnym oszustwem. Klienci powinni uważać, można stracić fortunę

źródło: edziecko.pl

Następny artykuł