Kotki
Źródło: facebook/Emily May Casey

Usłyszała dziwne odgłosy z kołyski dziecka. Niewyobrażalne, co odkryła, gdy wbiegła do pokoju

10 Sierpnia 2020

Dziecko smacznie spało u boku swojej matki. Emily May Casey miała córeczkę na oku, wiedziała, że jest bezpieczna. Nagle usłyszała dziwne dźwięki z telefonu, który wskazywał, że w pokoju dziecka odbywa się jakiś ruch. Kobieta nie wiedziała, co się dzieje. Kiedy wbiegła do pokoju, nie mogła wytrzymać ze... śmiechu!

Dziecko o imieniu Atti smacznie spało u boku mamy. Dziewczynka miała swój pokoik z łóżeczkiem i zabawkami, jednak nie zawsze przecież musi spać w kołysce. Matka czuwała nad swoją pociechą, cały czas miała ją na oku. Nawet w pokoju córki zamontowała kamery, czy czujniki ruchu, tak aby zawsze móc obserwować córeczkę. Kiedy pewnego razu jej telefon zaczął wskazywać ruch w pokoju dziecka, kobieta bała się najgorszego. Czy ktoś się włamał do pokoju dziewczynki? Prawda okazała się zupełnie inna.

Wrocław. Nie miał litości dla małego szczeniaka. Kamery w bloku wszystko nagrałyWrocław. Nie miał litości dla małego szczeniaka. Kamery w bloku wszystko nagrałyCzytaj dalej

Dziecku nie działa się krzywda

Kiedy kobieta weszła do pokoju, zobaczyła w kołysce swoje koty! Nagrania z kamery tylko utwierdziły ją w przekonaniu, że za tajemniczym ruchem odpowiadały jej dwa mruczki. Za pierwszym razem tylko jeden kot wskoczył do łóżeczka, aby pobawić się wiszącymi zabawkami. Później do przedniej zabawy dołączył drugi mruczek. Koty świetnie się bawiły pod nieobecność dziewczynki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mike Tyson przyjął wyzwanie na spotkanie z rekinami. Pojedynek nagrały kamery
2. Dziecko kopie i szarpie owczarka niemieckiego. Rodzice nie reagują, było o krok od tragedii

Kobieta nie była wściekła na swoje zwierzaki, jednak uczulamy, że gdyby dziecko było w łóżeczku, to mogłaby zdarzyć się tragedia! Już kilkukrotnie na łamach naszego portalu pisaliśmy o zwierzakach, które zaatakowały dzieci pod nieobecność rodziców. Pewnego razu zazdrosny pies zagryzł bliźnięta w kołysce, innym razem kot wskoczył do wózka z niemowlęciem, które udusiło się. Takie przypadki są skrajne, jednak zawsze należy uważać.

Psom z Radys można pomóc TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mały terier zapłodnił rottweilera. Urodziły się szczeniaki, które są unikatową mieszanką wybuchową
  2. 16 lat temu Angelina Jolie adoptowała chłopca z Kambodży. Jak wygląda dzisiaj?
  3. Owczarek niemiecki błąkał się przy jeziorze. Nie mieści się w głowie, co właściciele myśleli
  4. Kot poważnie ucierpiał w wypadku. Niesamowite, co stało się potem z rannym mruczkiem
  5. Nagrali pierwsze spotkanie husky z noworodkiem. Nie spodziewali się
  6. Polscy turyści płynęli łódką. Nagle wszyscy byli w wodzie. Finał akcji był druzgocący

Źródło: pawmygosh.co

Następny artykuł