Roześmiane dziecko patrzy na psa
Źródło: screen shot/Youtube/ViralHog

Pies rozweselił dziecko do łez. Chwilę później wydarzyła się straszna rzecz

8 Czerwca 2020

Dziecko za każdym razem, kiedy widzi swojego czworonożnego przyjaciela zanosi się niepohamowanym śmiechem. Pewnego razu stało się jednak coś, co przeraziło rodziców malucha. Wcale nie było im do śmiechu na widok tego, co miało miejsce.

Malutki Calvin to zaledwie kilkumiesięczne dziecko, jednak już nawiązało głęboką więź z Kodą, wielkim psem. Rodzice malucha ze wzruszeniem obserwują wyczyny uroczej pary, są świadkami narodzin niesamowitej przyjaźni. Jednak pewnego dnia, kiedy uwieczniali na filmie rozkoszne zabawy malucha i psa stało się coś, co sprawiło, że wstrzymali oddech.

Dziecko zanosi się śmiechem na widok ogromnego psa

Na wideo umieszczonym w sieci przez rodziców Calvina można zobaczyć, jak maluch siedzi obok psa, który leży spokojnie i cierpliwie daje dziecku się wyszaleć. Chłopiec na widok psa zanosi się zaraźliwym śmiechem, nie może się nacieszyć z obecności psiaka.Wydawałoby się, że nic nie zmąci tej sielanki, jednak w pewnym momencie dzieje się coś, co mrozi krew w żyłach. Rozbawione, pełne energii dziecko niebezpiecznie odchyla się do tyłu, nie spodziewa się tego, co zaraz nastąpi. W pewnym momencie traci równowagę i... spada z łóżka. Na szczęście zajście tylko groźnie wyglądało. Przezorna mama Calvina położyła dookoła łóżka dużo poduszek - na wszelki wypadek. Jak widać kobieta miała niesamowitą intuicję, dzięki niej na malucha czekało miękkie lądowanie. Również reakcja psa jest rozbrajająca - nie wydał się zbyt przejęty tym, co się stało. Lekko zaniepokojony podniósł pyszczek, na którym widoczny był wyraz zdziwienia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Anna i Robert Lewandowscy mają psa? Na Instagrama trafiły zdjęcia uroczego czworonoga2. Zainstalowała przed domem ukrytą kamerę. Gdy zobaczyła kto ją odwiedza, natychmiast musiała zareagować

Mimo, że filmik trwa zaledwie kilkanaście sekund, stał się hitem w sieci. Reakcja malutkiego dziecka na widok i obecność ogromnego psa powała na łopatki! A Wasze maluchy zachowują się w obecności zwierzaków? Też jesteście świadkami budowania się niesamowitych przyjaźni między dziećmi a zwierzętami?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Dziecko zapomniało się w zabawie, mogło dojść do tragediiDziecko zapomniało się w zabawie, mogło dojść do tragedii
screen shot/Youtube/ViralHog

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziecko patrzy na psa i zanosi się śmiechem. Po chwili wszystko idzie nie tak, nagranie zwala z nóg
  2. Jakich ludzi nie cierpią koty? Osoby z tymi cechami nie dogadają się z mruczkami
  3. Właściciele kotów popełniają wielki błąd karmiąc tym mruczki. Bardzo złe rozwiązanie
  4. Dzikie zwierzę zaatakowało amstaffa, czworonóg bronił właściciela. Będą następne ofiary?
  5. Dziewczynka smacznie spała. Niewiarygodne zachowanie psów rasy golden retriever
  6. Ogromna tragedia. 3-metrowy rekin zaatakował surfera

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł