Kto był w łóżku?
Źródło: youtube/kristinnc2002

Położyła dziecko w łóżku i wyszła. Gdy wróciła, zdębiała. W środku był ktoś inny

7 Września 2020

Dziecko było już bardzo śpiące, dlatego jego mama położyła je do łóżeczka i okryła kołderką. Kobieta wyszła z pokoju i po pewnym czasie wróciła, aby upewnić się, czy jej skarbowi nic nie zagraża. Nagle spostrzegła, że pod jej nieobecność wydarzyła się nieoczekiwana rzecz. Aż musiała przetrzeć oczy, aby upewnić się, że to na pewno nie jest sen. Po chwili złapała za telefon i wszystko nagrała.

Dziecko, które robi ledwo otwarte, śpiące oczka i to dla wielu rodziców jeden z najsłodszych widoków na całym świecie. Usypianie najmłodszych nie zawsze jest łatwym zadaniem, o czym z pewnością wie mnóstwo matek i ojców, dlatego nie należy ignorować okazji, gdy dziecko z własnej woli chce się położyć do łóżka. Kristin Leigh - mieszkanka stanu Północna Karolina w Stanach Zjednoczonych oraz mama dziewczynki o imieniu Addison zauważyła, że jej córeczka potrzebuje drzemki. Kobieta położyła dziecko do łóżeczka i po cichu wyszła z pokoju. Gdy po pewnym czasie do niego wróciła, przeżyła prawdziwy szok.

Opole. Pies 2 miesiące leżał w agonii. Wolontariusze przywrócili go do życia, dostał przepiękne imięOpole. Pies 2 miesiące leżał w agonii. Wolontariusze przywrócili go do życia, dostał przepiękne imięCzytaj dalej

W łóżku był nieproszony gość

Kristin bardzo się zdumiała, gdy zobaczyła, że do łóżeczka jej córki zakradło się pewne zwierzę. Jak się tam znalazło? Najprawdopodobniej miękka i ciepła kołderka wydawała się wyjątkowo kuszącą alternatywą dla niewygodnej i twardej podłogi, dlatego stworzenie wykorzystało otwartą furtkę w ramie łóżka i niepostrzeżenie wślizgnęło się tuż obok śpiącej dziewczynki. Matka dziecka nie mogła uwierzyć własnym oczom, do czego doszło pod jej nieobecność.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jest tylko 5 typów właścicieli kotów. Którym z nich jesteś Ty?
2. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle

Obok śpiącej Addison leżał jej pupil - piesek o imieniu Raven! Kristin była bardzo zaskoczona widokiem psiaka w tym miejscu. Wszystko dlatego, iż w trakcie drzemki swojej córki chodziła po całym domu oraz zaglądała na podwórko w poszukiwaniu czworonożnego podopiecznego. Właścicielka już się zaczęła martwić, że Raven gdzieś uciekł, lecz szczęśliwie udał się na ważną misję, aby strzec swojej najmłodszej pani, gdy ta zażywa odpoczynku. Kobieta wzruszyła się widokiem uroczego duetu, dlatego pieszczotliwie pogłaskała swoją córkę po policzku, a następnie poklepała Raven po głowie. Nie pozostaje nam nic więcej niż życzyć im słodkich snów!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  2. Ministerstwo Edukacji Narodowej wydało pilny komunikat. Chodzi o nasze dzieci, rodzice muszą się dostosować
  3. Kundelek czekał na powrót pana. Nie wiedział najgorszego
  4. Podczas wybuchu z domów zniknęły zwierzęta. Nagranie z monitoringu wprawia w osłupienie
  5. Którego kota z obrazka wybierasz? Test pozwoli ci poznać twój skryty, życiowy cel
  6. Anna Mucha tym razem przesadziła? Jej wdzięki zasłaniały tylko "kaczuszki"

źródło: youtube.com

Następny artykuł