Dziecko i pies
Źródło: youtube/Sam Giovanini

Próbowali nauczyć dziecko mówić. Nagle do akcji wkracza pies, niewiarygodna reakcja pupila rozweseli każdego

6 Listopada 2020

Dziecko nie potrafiło jeszcze mówić. Rodzice robili wszystko, aby skłonić malucha do wypowiedzenia swoich pierwszych słów, gdy do nauki niespodziewanie włączył się czworonożny członek rodziny. Pokazał wszystkim, że potrafi nauczyć się ludzkiej mowy szybciej niż jego przyrodni brat.

Dziecko uczy się mówić już około szóstego miesiąca. W tym czasie maluch wymawia pierwsze sylaby, które łączy ze sobą, jednak nadal nie rozumie ich sensu. Rodzice zwykle aktywnie zachęcają swoje pociechy do gaworzenia i z niecierpliwością wyczekują chwili, gdy z ust ich potomka padnie pierwsze "mama" czy "tata".

Skrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzySkrzywdzony pitbull panicznie bał się człowieka. Nagrano moment, gdy pierwszy raz ktoś go pogłaskał, reakcja wywołuje łzyCzytaj dalej

Pies pokazał dziecku, jak się mówi

Mówi się, że inteligencja psów jest na podobnym poziomie, co u kilkuletniego dziecka. Nic dziwnego, że czworonogi tak świetnie dogadują się z najmłodszymi członkami rodziny, którzy zawsze chętnie przystaną na propozycję zabawy. Wspólnymi siłami mogą nieustannie odkrywać i eksperymentować, a także uczyć się nowych umiejętności.

Właściciele pewnego sprytnego psa, a zarazem rodzice kilkumiesięcznego synka postanowili pomóc chłopcu w nauce pierwszych słów. Mama usiadła naprzeciwko dziecka z jedzeniem na kolanach i zaczęła nagrywać tę niezapomnianą chwilę. Nie spodziewała się, że wideo wkrótce stanie się absolutnym hitem w Internecie.

Kobieta próbowała zachęcić swojego synka do wypowiedzenia słowa "mama", jednak to pies był dużo bardziej chętny do rozmowy. Widząc, że jego właścicielka je przepyszną potrawę, postanowił udowodnić, że także potrafi posługiwać się ludzką mową.

DZISIAJ GRZEJE:1. Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego
2. Sesja narzeczeńska u Pawła z "Rolnik szuka żony". Zakochani z Baśkami w tle
3. Koty dla alergików. 5 najlepszych ras, które nie wywołają uczulenia

Przekomiczna reakcja czworonoga

Na wideo widzimy, że maluch ma duże problemy ze sformułowaniem "mama". Nie potrafi jeszcze wypowiedzieć prostych sylab, lecz ku wielkiemu zdziwieniu psiak ze zdumiewającą szybkością zaczyna porozumiewać się z kobietą. Po kilku próbach jest już w stanie perfekcyjnie "wypowiedzieć" proste słowo!

Kto by się spodziewał, że to zwierzak zwycięży w konkursie? Cuda jednak się zdarzają. Całe szczęście, że rodzice mieli przy sobie kamerę, aby nagrać tę niepowtarzalną chwilę.

To naprawdę zabawne, że czworonóg tak bardzo chciał otrzymać kęs soczystego jedzenia, że dla niego nauczył się mówić. Być może w najbliższym czasie ponownie pobije chłopca na głowę i nauczy się chodzić na dwóch nogach?

Wideo z udziałem genialnego psiaka ma już ponad 10 mln wyświetleń. Podczas oglądania nie można się powstrzymać od śmiechu, dlatego koniecznie zobaczcie je sami!

ZOBACZ WIDEO:

Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. Nowe, drakońskie kary za brak maseczki. Prezydent Andrzej Duda zadecydował
  3. Przygarnęła dzikiego lwa, zdjęcia zwierzęcia i jej córki wywołują dreszcze. "Nie do wiary, jacy byliśmy głupi"
  4. Na 30 metrach kwadratowych mieszkały 164 psy. Szczegóły są porażające
  5. Matka z córką usłyszały piszczenie ze śmietnika. Zajrzały do środka i potwierdziły się najgorsze obawy
  6. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"
  7. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym

źródło: ciekawe.interia.pl

Następny artykuł