dziecko idzie drogą
Źródło: unsplash/Daiga Ellaby

2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia

1 Lipca 2020

Dziecko opuściło dom niezauważone przez opiekunów w USA, stanie Teksas. Skierowało swoje kroki prosto przed siebie, niestety na swojej drodze spotkało psa w typie pitbull. Kiedy rodzina spostrzegła, że nie ma dziecka przy nich było już za późno. Pies zaatakował blisko 2-latka.

Dziecko, które w przyszłym miesiącu skończyłoby dwa lata, spotkał śmiertelny, straszny wypadek. Wyszło ono niezauważone z domu w kierunku ogrodu, a potem zaczęło iść wzdłuż drogi. Tam spotkało psa, który je zaatakował. Nie wiadomo, czy był to chłopiec czy dziewczynka, jednak niezależnie od tego finał tej historii jest tragiczny w skutkach. Dziecko nie przeżyło spotkania ze zwierzakiem.

Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachLabrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzachCzytaj dalej

Dziecko opuściło dom bez opieki

Do zdarzenia doszło nieopodal niewielkiego, spokojnego miasteczka Quinlan w Teksasie. Rodzina nie zauważyła dziecka, które wyszło samo na zewnątrz. Nikt nie spodziewał się tego typu tragedii, okolica jest bardzo spokojna. Dziecko wyszło samo i nie zdążyło oddalić się zbytnio od domu, gdy stała się ta niewyobrażalna tragedia. Zmarło w szpitalu, lekarzom nie udało się uratować dziecka, które zostało zaatakowane przez psa. Planowane jest śledztwo w tej sprawie i sekcja zwłok, niewykluczone, że zwierzę zostanie uśpione, a opiekunowie dziecka usłyszą zarzuty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zbliżyło się do rottweilera. Rodzice nagrali wszystko

2. Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Czy pitbulle są agresywne?

Pitbulle mają tendencje do bycia agresywnymi, co przy ich rozmiarze sprawia, że są to psy dla doświadczonych w wychowywaniu psów. Nie determinuje to jednak ich osobowości. Dobrze wychowany pies bez traum nie powinien mieć żadnych problemów behawioralnych, niezależnie od rasy. Do Pitbulli przylgnęła łatka agresywnych, przez co ludzie boją się ich i padają nawet pomysły zakazania ich hodowli. Warto jednak pamiętać, że nawet jak dana rasa jest trudna w wychowaniu i ułożeniu, to jej przedstawiciele mogą być tak samo wdzięcznymi pupilami, jak przedstawiciele innych ras. To, jaki jest pies, jest zależne od jego właściciela.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

pitbullPitbull - zdjęcie podglądowe
Unsplash/Shelley Kim

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje najstarszy kot na świecie. Dożył imponującego wieku
  2. Brzuch owczarka był ogromny. Właściciele czekali na szczeniaki, prawda zwaliła ich z nóg
  3. Małpa załamała się po śmierci właściciela. Była uzależniona, zabiła człowieka
  4. Mężczyzna rozbił ferrari za 1,8 mln zł. Policjanci nie dowierzali, słysząc powód
  5. Obrazek jest niesamowicie trudnym testem na spostrzegawczość. Tylko 1% ludzi jest w stanie go zdać
  6. Strażak uratował szczeniaka z pożaru. Zachowanie właścicieli w lecznicy wprawia w osłupienie

źródło: ksat.com

Następny artykuł