czarny kot
Źródło: youtube/Son Nguyen

Otrzymała wymarzony prezent od dzieci. Kiedy starsza pani zmarła, jej syn wyznał poruszającą prawdę

14 Listopada 2020

Dzieci postanowiły dać mamie prezent, o którym bardzo marzyła. Dobrze znały swoją rodzicielkę, wiedziały, że pragnie mieć kota. Na moment przed wręczeniem mruczka, zamknęły go w pudełku. Kobieta zalała się łzami na widok nowego przyjaciela. Kilka lat później syn wyznał, co wydarzyło się w domu tej rodziny.

Dzieci wręczyły mamie czarnego kota. Najwyraźniej starsza pani nie wierzyła w przysłowiowego pecha. Marzyła o czarnym mruczku, o kocim przyjacielu, który będzie z nią na dobre i na złe. Choć apeluje się, że zwierzęta nie są najlepszym prezentem na święta, to w przypadku wręczenia takiego podarunku starszej osobie raczej nie należy się obawiać, że będzie ona nieodpowiedzialnym właścicielem. Najwidoczniej pani marzyła o kocie. A dzieci spełniły jej prośbę.

W opolskim pies rzucił się na ośmiolatkę. Przewieziono ją helikopterem do szpitalaW opolskim pies rzucił się na ośmiolatkę. Przewieziono ją helikopterem do szpitalaCzytaj dalej

Wymarzony prezent od dzieci

- Jaki ciężki ten prezent – powiedziała starsza pani chwilę potem, jak dzieci położyły jej pudełko z kotem na kolana. Kobieta od razu otworzyła podarunek i na sekundy zamarła widząc czarnego kota. Kobieta zdjęła pokrywkę z pudełka i przytuliła się pomoc do zwierzaka. Na jej twarzy widniał wielki uśmiech. Widać, że kobieta marzyła o takim prezencie. Pragnęła mieć kota.

Kotek był spokojny, pozwalał się przytulać, nie wyrywał się. Starsza pani zaczęła płakać, była w siódmym niebie, kiedy dostała wymarzonego kota. Nie chciała wypuścić go z rąk, cały czas przytulała się do mruczka, jednocześnie uważając, aby nie zrobić mu krzywdy. Kot był już dużym kociakiem. Czy został adoptowany ze schroniska? Tego nie wiadomo.

Kobieta nie mogła wykrztusić z siebie ani jednego słowa. Była szczęśliwa. Otrzymała prezent, o którym bardzo marzyła. Wszystkiemu przyglądał się pies, jednak nie zaszczekał ani razu. Najwidoczniej był przyzwyczajony do obecności mruczków w domu. Być może podobny czarny kot już wcześniej tutaj mieszkał…

Wideo z kotem rozczuliło internautów

Wideo z 2017 roku obejrzano ponad 21 mln razy! Widok starszej pani i jej reakcji na kota wzruszył niejednego internautę. Wszyscy byli zgodni, że kobieta otrzymała wymarzony prezent. To był strzał w dziesiątkę.

- Czarne koty mają moc. Sprawiają, że ludzie płaczą.
- Piękny prezent.
- Bardzo mi się podoba, że kot jest taki delikatny, choć z pewnością jest zszokowany tym, co się dzieje – czytamy w komentarzach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzecz
2. Poruszające słowa właściciela spalonego mieszkania. Jego lokal został podpalony podczas Marszu Niepodległości
3. 14 owczarków niemieckich otoczyło małą dziewczynkę. Ojciec wszystko nagrał

Śmierć kobiety

Syn kobiety, który umieścił filmik na YouTubie poinformował, że starsza pani umarła. Co stało się z kotem?

- Mama zmarła w ubiegłym roku. Kot ma się dobrze i tęskni za mamą każdego dnia – napisał Son Nguyen w komentarzu pod wideo.

Sądząc po komentarzu syna możemy wywnioskować, że starsza pani ostatnie lata życia spędziła szczęśliwie u boku kociego przyjaciela. Z pewnością wytworzyła się między nimi świetna więź. Na szczęście po śmierci kobiety, zwierzę nie trafiło do schroniska a zostało w rodzinnym domu.

ZOBACZ WIDEO:

Mama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzeczMama powiedziała córkom, że nie dostaną wymarzonego psa. Zapanowała histeria, wtedy ojciec zrobił niezwykłą rzeczCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Niestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróży
  3. Czy masz lampę solną w domu? Wiele osób nie wie, że popularna ozdoba jest śmiertelnym zagrożeniem dla zwierząt, lepiej uważać
  4. Dlaczego kot śpi na człowieku? Ma swoje bardzo ważne powody
  5. Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Niezwykle popularna aplikacja okazała się wielkim oszustwem. Ponad milion zarażonych urządzeń, Polska na liście

źródła: youtube

Następny artykuł