Ewa Zgrabczyńska- Rebelia GOGH
Źródło: facebook/Ewa Zgrabczyńska- Rebelia GOGH

Dyrektorka zoo w Poznaniu wystąpiła o pozwolenie na broń. Powód nikogo nie powinien dziwić

30 Lipca 2020

Dyrektorka zoo w Poznaniu, Ewa Zgrabczyńska boi się o swoje życie. Liczne groźby w kierunku kobiety sprawiły, że postanowiła wystąpić o pozwolenie na broń, którą ma nadzieję wkrótce otrzymać. W rozmowie z dziennikarzami "Fakt24" Zgrabczyńska wyznała, jaką broń chciałaby nosić przy sobie.

Dyrektorka ogrodu zoologicznego w Poznaniu stała się obiektem ataków. Wszystko przez próbę odebrania pumy Nubii jej ówczesnemu właścicielowi, Kamilowi S. Przypomnijmy, decyzją Sądu z początku roku zwierzę przepadło na rzecz Skarbu Państwa i miało trafić do zoo w Poznaniu. Lipcowa próba odebrania zwierzęcia mężczyźnie zakończyła się w fatalny sposób. Kamil uciekł z pumą do lasu, dopiero po 2 dniach "dobrowolnie" oddał ją do śląskiego ogrodu zoologicznego. Próba przejęcia pumy Nubii podzieliła społeczność na dwa obozy, przy czym bardzo mocno oberwało się zoo w Poznaniu, za "agresywną" próbę przejęcia zwierzęcia. Od tego czasu Ewa Zgrabczyńska boryka się z hejtem i groźbami. Kobieta czuje się zagrożona.

Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragediaWypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragediaCzytaj dalej

Ewa Zgrabczyńska wystąpiła o pozwolenie na broń

W rozmowie z "Fakt24" Zgrabczyńska wyznała, że grożą nie tylko jej, ale i pracownikom ogrodu zoologicznego w Poznaniu oraz zwierzętom tam mieszkającym! Liczba gróźb ma być dość duża. Sprawa trafiła na policję, a dyrektorce zaproponowano ochronę. Ze względu na obowiązki zawodowe kwestie działania przy zwierzętach Zgrabczyńska odmówiła ochrony policji.

- Groźby nie kończą się, dlatego że to były właściciel jest osobą, która powoduje to wzburzenie wśród swoich wielbicieli. Namawia praktycznie codziennie do rzeczy, które są niezgodne z prawem i przepisami, powodując indukowanie tego hejtu i tego typu treści - wyznała.

I dodała, że wystąpiła o pozwolenie na broń.

- Żyjemy w świecie, w którym mamy do czynienia z osobami o zaburzonych zachowaniach, bardzo daleko stojących od przyjętych norm społecznych, regulowanych obowiązującymi przepisami. Ze względu na to, że zostało zagrożone moje poczucie bezpieczeństwa osobistego, podjęłam więc decyzję, żeby samemu się zabezpieczyć posiadaniem broni. Myślę, że ze względu na to, iż jestem kobietą, będzie to broń krótka, pistolet typu Glock pewnie taki jakiego używa chociażby policja - powiedziała Fakt24 Zgrabczyńska.

DZISIAJ GRZEJE:1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Husky został wychowany przez koty. Teraz zachowuje się dokładnie jak one

Puma zamieszka w Chorzowie

Na początku 2020 roku Sąd orzekł, że puma Nubia zamieszka w poznańskim ogrodzie zoologicznym. Kamil S. nie chciał oddawać tam zwierzęcia, po ucieczce z nim później przekazał ją do śląskiego ogrodu zoologicznego, deklarując że tam ma możliwość bycia wolontariuszem. Puma na początku trafiła na 30-dniową kwarantannę, jednak nową decyzją Sądu pozostanie już w Chorzowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Na zdjęciu schował się pies. 90% osób poddaje się w kilka sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  6. 3-letni owczarek niemiecki cały czas wygląda jak szczeniak. Za słodkim wyglądem kryje się choroba
  7. Porażające zdjęcia z Karpacza. Co się dzieje?

Źródło: fakt24

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł