pies mieszka na ulicy
Źródło: https://planetapolska.com/

Z kochającego domu trafił na ulicę. Powód jest inny niż wszyscy myślą

3 Września 2020

Pies miał wszystko to o czym marzą zwierzęta. Mieszkał w domu, miał kojec, pełne miski jedzenia i wody oraz właściciela, który o niego dbał i go kochał. Niestety, jego właściciel zachorował na Covid-19 i trafił do szpitala. Nie miał co zrobić ze zwierzakiem i zachował się w dość okrutny sposób, bo wyrzucił go na ulicę. Podobno nikt nie chciał podjąć się opieki nad czworonogiem. Opiekun stwierdził, że tak będzie najlepiej, ale to nie koniec tej historii.

Pies stracił dom i od teraz musiał radzić sobie całkiem sam. Ale nie był zły na swojego opiekuna, jakby przeczuwał, że dzieje się z nim coś niedobrego. Czworonóg znalazł drogę do szpitala, gdzie przebywał mężczyzna i postanowił zaczekać pod budynkiem na niego. Nie ruszał się spod bramy nawet na krok. Przechodnie i lekarze zaczęli go porównywać do słynnego Hachiko, który również przez wiele lat czekał na powrót pana, który zmarł. Pies dożył starości w samotności, czekając na jego powrót. Serce łamało się wszystkim, którzy widzieli zrozpaczonego zwierzaka, który nie wiedział, dlaczego nagle został sam.

Każdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu sprawKażdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu sprawCzytaj dalej

Pies czekał na właściciela pod szpitalem

Pies siedział pod budynkiem szpitala przez kilka dni. Nikt nie wiedział na kogo czeka, jednak wszystkim było żal zwierzęcia. Psiak był lojalny, chociaż mógł czuć, że został wyrzucony. Osoby, które mijały czworonoga postanowiły zbudować mu budkę, aby nie marzł. Zostawiano mu również jedzenie i wodę. W pewnym momencie lekarze postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i powiadomili organizację pro zwierzęcą, aby pomogli namierzyć opiekuna. Należało jak najszybciej ustalić, co dzieje się z właścicielem zwierzaka. Przecież ten nie mógł dłużej tak żyć w niewiedzy. Ulica nie jest też odpowiednim miejscem dla żadnego ze zwierząt.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała sprawdzić, czy samojed lubi się przytulać. Kiedy wzięła go w ramiona, stała się zaskakująca rzecz
2. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
3. Każdego dnia siedział pod drzwiami budynku. Nikt nie przypuszczał takiego obrotu spraw

Kiedy pracownicy organizacji przyjechali po psiaka, ten nie sprawiał żadnych problemów. Pozwolił się zabrać i zbadać. Okazało się, że ma chipa, więc ustalenie jego właściciela nie było ciężkie. Kiedy mężczyzna wyszedł ze szpitala, zwierzę wróciło do niego. Zarówno pies jak i opiekun nie kryli radości, że w końcu są razem. Czworonóg odzyskał ukochany dom, jednak nie ma co ukrywać, że miał dużo szczęścia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Twój pies ma oklapnięte ucho i różowy kolor skóry? Niepozorne zagrożenie często jest ignorowane
  2. Aż milion Polaków dostanie wielki prezent. Ich oczekiwanie do lekarza znacznie się skróci
  3. Tarnów: auto dachowało, dwie osoby trafiły do szpitala, pies zginął. Drugi zwierzak uciekł, trwają poszukiwania
  4. Owczarek australijski stracił szczenięta w przedwczesnym porodzie. Nagle stała się niebywała rzecz
  5. Cudem wydarli szczeniaka z rąk oprawcy. Maluch walczy o życie, potrzebna jest pilna pomoc
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło:planetapolska.com/

Następny artykuł