Dog niemiecki poważnie się wkurzył
Źródło: youtube.com/Max and Katie the Great Danes

Dog niemiecki zrobił awanturę, bo nie dostał jedzenia na czas. Właściciele płakali ze śmiechu

13 Sierpnia 2020

Dog niemiecki bardzo zezłościł się na swoich właścicieli, kiedy Ci spóźnili się z obiecanym posiłkiem. Pies nie krył oburzenia i postanowił wszystko im wygarnąć! Efekt był zdumiewający, opiekunowie pokładali się ze śmiechu.

Dog niemiecki czuł, że od dłuższego czasu burczy mu w brzuchu, dlatego nie mógł się doczekać, kiedy jego właściciele zaszczycą go pysznym obiadem. Mijały kolejne minuty, a jedzenie wciąż nie było gotowe, więc psiakowi w końcu puściły nerwy. W przezabawny sposób pokazał, co naprawdę myśli o skandalicznym zachowaniu swoich opiekunów. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

Cudowna przemiana suczki z Radys. Nieprawdopodobne, jak zmieniła się psinkaCudowna przemiana suczki z Radys. Nieprawdopodobne, jak zmieniła się psinkaCzytaj dalej

Dog niemiecki poskarżył się właścicielom

To fakt, że nikt nie lubi być głodny, a jeszcze bardziej nie lubi długo czekać na jedzenie, kiedy kiszki głośno grają mu marsza. Pewnie każdy zna chociaż jedną osobę, w którą wstępuje niewyobrażalne poirytowanie, jeśli nie zje w porę. Poczucie silnego głodu może skutecznie wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszą żarłoka, a co dopiero przerośniętego zwierzaka. Tak też stało się w przypadku pewnego doga niemieckiego o imieniu Max, który nie mógł dłużej znieść bezczynności swoich opiekunów. Pusty żołądek psiaka domagał się ulubionego posiłku, jednak czas posiłku znacznie się opóźnił.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel pochował swojego pupila. Następnego dnia wydarzył się prawdziwy cud
2. Chihuahua i duży pitbull mają razem szczeniaki. Pieski od razu przykuwają uwagę, są niezwykłe

Opiekunowie Maxa zwykli podawać obiad punktualnie o godzinie 17:00. Pewnego razu zdarzyło się drobne opóźnienie, w wyniku którego zwierzak dostał jedzenie całe 8 minut po czasie! Pies nie wahał się ani chwili, aby uzewnętrznić swoje niezadowolenie i zrobił wielką awanturę, którą jego właściciele na długo popamiętali. Opiekunowie uwiecznili na nagraniu nietypową pyskówkę swojego pupila, która rozbawiła tysiące internautów w sieci. Max ma na pewno nadzieję, że domownicy wezmą sobie do serca to, co im wyszczekał i nigdy więcej nie będzie musiało dojść do podobnej wymiany zdań.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po ulicy błąkał się samotny pies. Gdy mężczyzna przeczytał, jaką notatkę miał przyczepioną do obroży, zalał się łzami
  2. Tysiące Polaków mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację. Łatwo z niej skorzystać
  3. Państwo weźmie się za rolników. Chcą spisać wszystkie kury, krowy, świnie
  4. Aż 700 corgi bawiło się wesoło na plaży, istny raj na ziemi. Zabawne wideo rozkłada na łopatki
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Trwa akcja na Wiśle. Maszyna z załogą wpadła do wody

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł