dog niemiecki i bandyta
Źródło: screen z youtube/WLSL 10

Złodziej w biały dzień włamał się do domu. Dog niemiecki rzucił się na niego, ale wcześniej próbował się zaprzyjaźnić

5 Listopada 2020

Dog niemiecki przywitał złodzieja w domu. Pies podszedł do mężczyzny, powąchał jego dłoń, po czym dał się pogłaskać. Złodziej był pewien, że dalej pójdzie jak z płatka, skoro udało mu się przekonać do siebie zwierzę. Jednak tak wcale nie było.

Dog niemiecki rzucił się na włamywacza, który wdarł się do mieszkania. Ale zanim pies spostrzegł, że był to intruz, próbował nawiązać z nim relację. Cała sytuacja została nagrana domową kamerą i udostępniona ku przestrodze. Po pierwsze zawsze należy zamykać drzwi za sobą na klucz czy na zasuwkę, po drugie nawet i wielki pies może dać się przekonać włamywaczowi, stąd warto przeszkolić zwierzę.

Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"Czytaj dalej

Dog niemiecki rzucił się na włamywacza

Sytuacja, którą opisujemy miała miejsce na początku 2020 roku. W Oklahomie doszło do włamania w biały dzień. Złodziej po prostu wcisnął klamkę, drzwi były otwarte, więc wszedł do środka. Tak się stało, że właścicielka mieszkania była w tym czasie w domu. W rozmowie z dziennikarzami wyznała, że była pewna, że to jej starszy syn wrócił do domu. Tym bardziej że pies nie zareagował agresją do osoby, która wdarła się do domu.

Złodziej przywitał się z psem i poszedł zwiedzać mieszkanie. Był w szoku, że ktoś w nim jest. Właścicielka o imieniu Tracy od razu podniosła alarm krzykiem. Bała się nie tylko o siebie, ale i o swojego młodszego, niewidomego syna, który był w tym czasie z nią w domu. Chłopiec nie mógłby jej pomóc, nie wiedział, co się dzieje.

Krzyk od razu zaniepokoił psa, który zrozumiał, że ta osoba nie jest tu mile widziana. Dog niemiecki rzucił się na włamywacza. Jego potężna postura zrobiła swoje, złodziej postanowił się wycofać. Pies zaczął ciągnąć osobę za kurtkę, gryźć jego ubrania, stawał się coraz bardziej agresywny. Kiedy skoczył na mężczyznę był od niego sporo większy, ten szybko otworzył drzwi i dał nogi za pas.

W domu mieszkał jeszcze drugi pies, malutki chihuahua. Jak wiemy te zwierzaki są słyną ze swojej hałaśliwej natury. Pies również dał głos i szczekał na złodzieja, aby ten się wyniósł z domu. Mężczyzna z pewnością nie przestraszył się małego psa, ale nie miał żadnych szans z wielkim dogiem niemieckim i właścicielką. Kiedy drzwi się zamknęły, kobieta wezwała patrol policji. Mundurowi przjęli zgłoszenie i jeszcze tego samego dnia znaleźli włamywacza, który kręcił się po okolicy.

- To zmienia wszystko. To zmienia twoje poczucie bezpieczeństwa, to jak się czujesz, twoją pewność siebie - dodała Tracey w rozmowie z mediami.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Za 1,5 miesiąca może zabraknąć w Polsce ważnego produktu. Nadchodzą poważne problemy
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Dog niemiecki - najwyższy pies

Dog niemiecki to olbrzymi pies, który może ważyć nawet 100 kilogramów. Jest dużo wyższy niż owczarki, golden retrievery czy bernardyny. Według Księgi rekordów Guinnessa najwyższym dogiem niemieckimi, które mierzył 118,9 cm w kłębie był Zeus. Z kolei obecnie tytuł największego żyjącego doga niemieckiego posiada Freddie. Zwierzak ma 1.035 m wysokości i mieszka ze swoją właścicielką Claire Stoneman oraz Fleur – swoją psią siostrą.

ZOBACZ WIDEO:

Dlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawykuDlaczego pies wszystko liże? Wyjaśniamy powody nietypowego nawykuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Bernardyn panicznie bał się fryzjera. Wtedy jego właściciel zdjął koszulkę i zrobił coś niesamowitego
  4. Znaleziono dziwaczne zwierzę. "Wygląda jak ser topiony"
  5. Kiedyś jej misję śledził cały świat. Dziś mało kto pamięta o Łajce
  6. Niemcy wybili monetę na cześć Polaków. Symbolizuje ważne wydarzenie w historii naszego kraju
  7. Nic im nie dorówna smakiem. Kotlety mielone po węgiersku sprawiają, że w całym domu roznosi się paprykowy aromat

źródło: youtube

Następny artykuł