Doda czarno białe
Źródło: instagram.com/dodaqueen

Doda w pięknych słowach pożegnała swojego psiego przyjaciela. Nie żyje Bestia

13 Lipca 2020

Doda informuje o śmierci swojego pupila w poruszającym wpisie zamieszczonym na Instagramie. Bestia, suczka shih tzu, towarzyszyła jej przez 14 lat. Piosenkarka dzieli się swoimi przemyśleniami na temat niektórych ras czworonogów. Na końcu posta składa piękną deklarację.

Doda w ciągu dwóch lat straciła dwójkę swoich czworonożnych przyjaciół. Dwa lata temu, w wieku 14 lat odszedł Bandzior, teraz dołączyła do niego Bestia. Oba psiaki były rasy shih tzu. Smutna wiadomość wywołała duże poruszenie wśród fanów i przyjaciół Doroty Rabczewskiej-Stępień. Komentarze pełne są wyrazów współczucia i wsparcia dla piosenkarki i producentki filmowej.

Stracił już nadzieję na powrót swojego przyjaciela. Husky odnajduje swojego pana po 7 latachStracił już nadzieję na powrót swojego przyjaciela. Husky odnajduje swojego pana po 7 latachCzytaj dalej

Doda apeluje o pochylenie się nad losem psów

W dosadnych słowach wyraziła swój stosunek do sztucznie wyhodowanych ras psów. Wskazuje na problemy z jakimi mierzą się na przykład mopsy, czy inne psy o charakterystycznym spłaszczonym kształcie pyszczka.

- Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingenrecji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne ODBIJAJĄ SIĘ tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu. Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i pościgiem za dziwactwami ,SĄ DLA PSÓW I I KOCHAJĄCYCH właścicieli PRAWDZIWYM dramatem - pisze na swoim Instagramie Doda.

Ze względu na budowę pyska i umiejscowienie nosa psy tych ras często mają problemy ze swobodnym oddychaniem. Odbija się to na ich kondycji oraz powoduje wiele problemów zdrowotnych nasilających się z wiekiem zwierzęcia. U ras będących efektem doboru celowego, mającego na celu osiągnięcie konkretnego wyglądu psa, często występują także problemy ze stawami lub choroby serca. Z tych powodów Doda zadeklarowała, że jej kolejny pies nie będzie pochodził z hodowli.

- Jeżeli kiedykolwiek moje serce się załata po tych stratach i zdecyduje się jeszcze na psa, to będzie to kundel ze schroniska albo wilk z lasu - dodała Rabczewska.

DZISIAJ GRZEJE:1.Właściciel pumy wydał emocjonalne oświadczenie. Ciężko powstrzymać łzy
Szczeniak usłyszał swoją ulubioną piosenkę z filmu Disneya. Właścicielka nagrała reakcję, rozkłada na łopatki

Piosenkarka nie jest jednak pewna czy zdecyduje się na kolejnego pupila

Bez wątpienia strata ukochanego przyjaciela boli. W jednym z komentarzy, użytkowniczka serwisu wyraziła przekonanie o tym, że Bestia chciałaby tego, by Doda przygarnęła kolejnego czworonoga. W odpowiedzi piosenkarka podzieliła się historią o swoim piesku:

-Nie sądzę, była bardzo zazdrosna... i obrażalska. Jednak też dzielna, mój tata przyjął poród jej 6 (!) szczeniaków, które tak ładnie wychowała, podczas gdy Bandzior kompletnie nie odnotował ze jest ojcem i był zaskoczony tym zwierzyńcem - napisała Doda.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Umarł Mój ostatni czworonożny przyjaciel-Bestia????tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora ,który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona ,czyli 14stu lat, dokładnie 2 lata temu ???? jako wlascielka różnych psów ,w tym 2 shih tzu , muszę z przykrością podzielic się z Wami moimi obserwacjami. Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingenrecji człowieka w rasy psów. Ludzkie wymysły mające na celu popieprzone estetycznie krzyżówki genetyczne ODBIJAJĄ SIĘ tragicznie na życiu zwierząt i gwarantują im śmierć w cierpieniu. Wszelkie choroby, ułomności i problemy wynikające z ludzkiej głupoty i pościgiem za dziwactwami ,SĄ DLA PSÓW I I KOCHAJĄCYCH właścicieli PRAWDZIWYM dramatem. Jeżeli kiedykolwiek moje serce się załata po tych stratach i zdecyduje się jeszcze na psa, to będzie to kundel ze schroniska albo wilk z lasu????

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet
  3. Opiekunka wyznała buldogowi, że go kocha. Odpowiedź szczeniaka rozczuli każdego
  4. Udowodnił, że zasługuje na tytuł najlepszego przyjaciela człowieka. Niewiarygodne zachowanie psa
  5. Zielona Góra. Mężczyzna usiłował wrzucić kozę na grill. Na ucztę zaprosił sąsiadów
  6. Dramat na polskim lotnisku. 2 osoby nie żyją, maszyna runęła

Źródło:instagram.com/dodaqueen


Następny artykuł