Doda na zdjęciu
Źródło: facebook.com/Doda

Doda zdradziła kryteria, jakimi kieruje się w miłości. Wszyscy powinni stosować tę zasadę

3 Listopada 2020

Doda podzieliła się z fanami sposobem, w jaki dobiera bliskich sobie ludzi. Jej zdaniem istnieje jednak cecha, której nie można tolerować w swoim otoczeniu. Trudno się z nią nie zgodzić.

Dodę wielokrotnie uznawano za jedną z najbardziej wpływowych polskich artystek. Gwiazda przez lata była bohaterką różnych skandali i kontrowersji. Szeroko komentowano jej kreacje, zachowania i decyzje, związane zarówno z życiem prywatnym jak i scenicznym. Choć wielu osobom nie podobał się jej styl i wizerunek, chyba wszyscy zgodzą się ze stwierdzeniem, jakim artystka podzieliła się ostatnio pod zdjęciem udostępnionym na Instagramie. Widać na nim piosenkarkę przytulającą mocno swojego kotka.

Fatalny wypadek na autostradzie. Tysiące zwierząt nie dostaną teraz jedzenia, nic nie można uratowaćFatalny wypadek na autostradzie. Tysiące zwierząt nie dostaną teraz jedzenia, nic nie można uratowaćCzytaj dalej

Doda podzieliła się z fanami szczerym wyznaniem

Większość osób darzy zwierzęta, a w szczególności psy i koty, bardzo silnym uczuciem. Doda dała się nam poznać, jako lojalna i świadoma opiekunka czworonogów. Kobieta upamiętniła wtedy w mediach społecznościowych swojego psa. Shih tzu o imieniu Bestia odszedł w wieku 14 lat, dokładnie tak jak jej drugi zwierzak tej samej rasy.

Artystka podzieliła się wtedy swoją opinią na temat ras, powstałych wskutek ludzkiej ingerencji w psią genetykę. Czworonogi niektórych odmian były ze sobą krzyżowane, by uwypuklić konkretne ich cechy. W wypadku shih tzu, mopsów czy buldogów francuskich, były to krótki pyszczek i duże oczka. Ludzkości udało się uzyskać zwierzaki o pożądanym wyglądzie jednak za ogromną cenę - zwierzaki przez budowę swojej czaszki mają ogromne problemy zdrowotne. Dorota Rabczewska wykorzystała tą tragiczną okazję by promować adopcję schroniskowych kundelków.

DZISIAJ GRZEJE:1. Anna Lewandowska planuję adopcję psa? "Totalnie skradł moje serce, zakochałam się na maksa"
2. Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programie
3. 3-latka podeszła do lwa, wtedy zwierzę zrobiło niezwykłą rzecz. Ale prawda jest smutniejsza, niż myślisz

W nowym poście celebrytka wyraził swoją opinię na temat osób, które nie przejmują się losem "braci mniejszych". Piosenkarka nie wyobraża sobie nawiązania głębszej relacji z kimś, kto może patrzeć obojętnie na ich cierpienia czy krzywdy. Zarówno nasza redakcja, jak i fani i przyjaciele Dody podpisują się pod tym stwierdzeniem obiema rękami.

- Nigdy nie Polubiłabym, tym bardziej nie pokochałabym osoby, która nie troszczy się o zwierzęta. To jedna z 5 najważniejszych kwestii doboru ludzi ,którymi się otaczam - napisała na Instagramie Dorota Rabczewska.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Pitbull rzucił się na ziemię i udawał martwego. Nie uwierzysz, dlaczegoPitbull rzucił się na ziemię i udawał martwego. Nie uwierzysz, dlaczegoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nocy rząd podjął decyzję. Przedłużono najbardziej uciążliwy zakaz dla Polaków
  2. Słowa grzęzną w gardle. Mąż zostawił przed zamkniętym cmentarzem wiadomość do zmarłej żony
  3. Wyszło na jaw. Wiadomo, która z kandydatek rolnika poszła z nim na wesele. Zdradził ich zespół muzyczny
  4. Chciała adoptować psa, kiedy zobaczyła kota w klatce. Kobieta podjęła zaskakującą decyzję
  5. Ktoś wyrzucił 8 szczeniaków do kosza na śmieci. Niestey, nie wszystkie przeżyły
  6. Pobiła potrójny rekord. Nie uwierzycie, jak gigantyczną rybę złowiła kobieta w Polsce
  7. Przez kilka miesięcy codziennie żuł jednego goździka. Gdy zobaczył wyniki badań, nie mógł opanować emocji

Źródło: fakt

Następny artykuł