Doberman biegł z całych sił w stronę dziecka
Źródło: youtube/ mcnultyjr

Doberman zaczął biec w kierunku dziewczynki. Wszystko się nagrało

30 Lipca 2020

Doberman biegał wolno po trawniku na jednym z amerykańskich przedmieść. W tym samym miejscu bawiły się dzieci, lecz w pobliżu nie było żadnych dorosłych. W pewnej chwili pies zaczął biec wprost w kierunku małej dziewczynki na hulajnodze.

Doberman to rasa dużych i masywnych psów, które potrafią zachwycić swoim eleganckim wyglądem i lśniącą, ciemną sierścią. Jednakże, dobermany to psy, które wymagają profesjonalnego szkolenia, gdyż stale potrzebują wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej. Szybko się nudzą, dlatego aby nie dopuścić do pojawienia się niepożądanego zachowania z ich strony należy szkolić je już od najmłodszych lat. Podobnie prezentuje się sytuacja kontaktów z innymi zwierzętami i dziećmi - dobermany muszą być przyzwyczajone do ich obecności, ponieważ mogą zacząć przejawiać agresję.

Dzieci pudla i labradora są super słodkie. Ciężko oderwać wzrok od szczeniakówDzieci pudla i labradora są super słodkie. Ciężko oderwać wzrok od szczeniakówCzytaj dalej

Doberman biegał tuż obok dzieci

Nagranie, które opublikowano na platformie Youtube ukazuje scenę z udziałem psa rasy doberman. Zwierzę biega po trawniku przed jednym z domów na przedmieściach Stanów Zjednoczonych. Czarny pies jest wyraźnie pobudzony, przez cały film gania z jednej strony w drugą i rozgląda się z zainteresowaniem na boki. Wtem, na chodnik wjeżdża mała dziewczynka w różowej kamizelce, która odpycha się na hulajnodze. Dziecko jest dużo mniejsze od dobermana, co może wywołać strach w oglądających. W pewnej chwili widać, że pies spogląda w jej stronę i gna wprost na nią!

DZISIAJ GRZEJE: 1.Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów
2. Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło
3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku

Jednakże, nie ma powodów do obaw. Wystarczy kilka sekund, aby zorientować się, że pies o masywnej posturze jest ukochanym pupilem dziewczynki, który biega wokół tylko po to, aby obronić ją przed wszelkim niebezpieczeństwem. Dobermany to bowiem psy, które są bardzo lojalne w stosunku do swoich właścicieli, dlatego dziecku nie ma prawo się nic stać, kiedy psiak stroi na straży i patroluje okolicę. Trzeba pamiętać o tym, aby nie sugerować się stereotypami, gdyż nie wszystkie duże psy są agresywne. Wręcz przeciwnie, mogą traktować i chronić ludzkie dzieci niczym swoje własne.

ZOBACZ NAGRANIE:

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci. Dramatyczne doniesienia z południowo-zachodniej Polski
  2. Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Malutki delfin został porzucony przez matkę. Tragedii nie udało się uniknąć
  6. Właściciel prześladował swojego pupila. Ciężko uwierzyć, do czego się posunął
  7. Skandal w okolicach Karpacza. Turyści, gdy zrozumieli, co się dzieje, byli zdruzgotani

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł