Doberman zobaczył pomarańczowego motyla
Źródło: youtube/Daily Toast

Ogromny doberman kontra mały motylek. Właściciel nagrał całe niezwykłe spotkanie

24 Sierpnia 2020

Doberman stał się zaklinaczem motyli. Swoim łagodnym zachowaniem oczarował nie tylko skrzydlatego owada, ale również liczne grono internautów, które obejrzało film z jego udziałem. Tysiące osób z całego świata dosłownie rozpłynęło się nad urokiem pieska.

Doberman wygrzewał się w promieniach słońca podczas jednego z niedzielnych popołudni. Upalna pogoda na południowej Florydzie zachęcała do wyjścia na dwór, dlatego opiekunka psiaka wyciągnęła go ze sobą na patio, aby razem odpoczęli. Brązowy czworonóg stał grzecznie obok dmuchanych kół do pływania w basenie i kontemplował otoczenie, kiedy nagle w jego stronę nadleciał kolorowy owad. Pies zahipnotyzował go jednym spojrzeniem!

Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopniNieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopniCzytaj dalej

Doberman zaczarował motylka

13-letni piesek rasy doberman o imieniu Titan słynie ze swojego łagodnego usposobienia. Pupil został uratowany przez swoich właścicieli, dlatego wydaje się, że w ramach podziękowania postanowił podzielić się ze wszystkimi pozytywną energią i niezmąconym spokojem ducha. Opiekunce dobermana udało się uchwycić moment, w którym jej czworonożny przyjaciel poznał skrzydlatego owada.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Niezwykłe spotkanie kapibary i border collie. Wideo jest hitem w sieci
2. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
3. Rottweiler i maleńki chomik zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Delikatność olbrzymiego psa jest niewiarygodna

Na nagraniu uwieczniono moment, w którym na pysku Titana przysiada motylek o imponującym kolorze skrzydeł. Doberman patrzy na niego ze spokojem w oczach, jak gdyby podziwiał jego ulotne piękno. Motylek, co chwilę odlatuje na kilka sekund w powietrze, jednak za każdym razem z powrotem ląduje na nosie pupila. Wielu użytkowników sieci zasugerowało, że Titan go oczarował, zaś inni żartowali, że doberman tylko czeka na właściwy moment, aby capnąć owada w zęby. Cóż, chyba wolimy wierzyć w wersję, w której spotkanie dobermana i skrzydlatego owada zapoczątkowało wspaniałą przyjaźń między dwoma gatunkami niż było ostatnimi chwilami kolorowego motylka.

ZOBACZ NAGRANIE:

PAMIĘTAJ O NASZYM INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa mini pieski "walczą" w bucie. Powalające nagranie
  2. Zazdroszczą jej wszystkie kobiety. Ma 70 lat a wygląda jak nastolatka. Jak to możliwe?
  3. Dlaczego psy uwielbiają lizać kremy? Powód bardzo oczywisty
  4. Chcieli nagrać zabawny filmik, postawili pitbulla i pomeraniana przed sobą. Internauci są wściekli
  5. Jak oduczyć kota ciągłego miauczenia? Sposób jest prostszy niż myślisz
  6. Są ofiary i wielu rannych. W mieście eksplodowały bomby. Wiadomości ze świata

Źródło: youtube.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł