Doberman bawi się z małą dziewczynką
Źródło: Youtube/celeb902

Doberman chwycił małą dziewczynkę za pieluchę. Powód odbiera mowę

11 Maja 2020

Doberman złapał dziecko za pieluszkę i nim rzucił. Jego zachowanie zmroziło krew w żyłach właścicieli. Z czego mogło ono wynikać?

Khan to psiak rasy doberman. W swoim życiu doświadczył wiele cierpienia. Kiedy trafił pod dach pewnej australijskiej rodziny, wydawało się, że jego życie w końcu będzie szczęśliwe. Jednak czwartego dnia po adopcji, pies zrobił coś, co wprawiło w osłupienie jego właścicieli.

Doberman zaczął być natarczywy wobec dziecka

Wydawało się, że nic nie zmąci sielanki tamtego słonecznego popołudnia. Khan i jego mała przyjaciółka, córeczka jego właścicieli, bawili się wspólnie w ogrodzie. W pewnym momencie pies zaczął się zachowywać w zgoła niepokojący sposób. Energicznie trącał małe dziecko i próbował je przepchnąć.

Zaniepokojeni zachowaniem psa jednak nie zdążyli zareagować i nagle stało się coś jeszcze gorszego. Doberman chwycił dziecko za pieluszkę i rzucił nim. Maluch przeleciał niemały kawałek i wylądował w oddalonej części podwórka. Dlaczego Khan wykazał się taką agresją?

Na szokującą odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Jak tylko pies rzucił dziewczynką, wydobył z siebie donośny skowyt. Przerażeni właściciele psiaka od razu rzucili się w jego stronę. To, co zobaczyli nie mogło im się przyśnić nawet w najgorszych koszmarach. W trawie obok Khana czychał schowany... groźny, jadowity wąż! Przez cały ten czas, kiedy doberman zachowywał się w bardzo podejrzany sposób tak naprawdę chciał ratować dziewczynkę! Robił wszystko, żeby odciągnąć ją od zagrożenia i uchronić przed ukąszeniem gada, które byłoby tragiczne w skutkach. Jad węża zabiłby dziecko.

Bohater został natychmiast zabrany do kliniki, gdzie podano mu antidotum. Trudno sobie wyobrazić, co czuli tamtego dnia właściciele Khana. Zawdzięczali dobermanowi życie ich małej córeczki. Gdyby dziecko zostało ugryzione przez jadowitego węża, mogłoby nie przeżyć. Całe szczęście historia zakończyła się bardzo dobrze. Rodzina zyskała wspaniałego przyjaciela, choć z początku mogło to zupełnie inaczej wyglądać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mężczyźni urządzili rajd samochodowy. Ucierpiał niewinny kot 2. Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz podczas zdjęć. Mamy zdjęcie po ataku

Khan okazał się być prawdziwym bohaterem. Jego poświęcenie poruszyło internautów.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu znajduje się kot. Zaledwie 3% internautów potrafi go znaleźć, dasz radę?
  2. 6 rzeczy, których nie wiedziałeś o owczarkach niemieckich. Niektóre psy są białe
  3. Odkrył swój talent będąc szczeniakiem. Kilka lat później pokazał go w "Mam talent"
  4. Pies nigdy nie został pocałowany. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy doświadcza bliskości człowieka
  5. Pies przyniósł w pysku małe zawiniątko. Właścicielka zdębiała, gdy zobaczyła zwierzę. Co to było?
  6. Beagle ważył 40 kilogramów. Właściciel przekarmił psa z jednego powodu

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł