Doberman podszedł do dziecka
Źródło: youtube/ Abreuer15

Doberman podchodzi do małego chłopca, a rodzice nagrywają. Dziecko w ogóle się nie boi

1 Września 2020

Doberman o imieniu Lily stanął oko w oko z malutkim dzieckiem. Rodzice chcieli sprawdzić, jak zwierzak zachowa się podczas wspólnych zabaw z najmłodszym członkiem rodziny. Reakcja ogromnego czworonoga doszczętnie ich zadziwiła! Wydarzenie zostało sfilmowane i opublikowane w Internecie.

Doberman to rasa psów z grupy pinczerów, która wykorzystywana jest przez człowieka do wielu różnorodnych zadań. Psy tej rasy znakomicie odnajdują się w roli obrońców właścicieli oraz jego rodziny, a także wspaniale wypełnia obowiązki stróża posesji, dlatego wszyscy domownicy mogą spać spokojnie, kiedy ten psiak pełni służbę w okolicy. Dowodem niezbitej lojalności tych czworonogów może być pewne nagranie, które pojawiło się na platformie Youtube. Mowa o filmie z udziałem dobermana o imieniu Lily oraz małej dziewczynki - Addison. Co stało się podczas ich zabawy?

Odebrali suczkę podczas interwencji, właściciel więził ją na łańcuchu przez 10 lat. Tłumaczenia wprawiają w osłupienieOdebrali suczkę podczas interwencji, właściciel więził ją na łańcuchu przez 10 lat. Tłumaczenia wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Zabawa dobermana i dziecka przykuła uwagę internautów

Nagranie opublikowane przez rodziców dziewczynki ukazuje niewinną scenę zabawy ich córeczki oraz suczki rasy doberman. Już w pierwszych sekundach filmu widać, że czarny, wysoki pies nieśmiało podchodzi w stronę dziecka i przygląda mu się z ciekawością, jak gdyby chciało ocenić, na ile może sobie pozwolić podczas zabawy. Być może rodzice dziewczynki martwili się, czy pies będzie w stanie opanować emocje i zachować się rozważnie w stosunku do Addison, aby przypadkiem nie zrobić jej krzywdy, jednak wystarczyły sekundy, aby wszelkie wątpliwości zniknęły bezpowrotnie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Chciała nagrać uroczy filmik z pitbullem. Nagle zwierzę obudziło się
2. Nowe obostrzenia w Polsce. Zakaz wstępu rodziców do szkół, maseczki dla każdego dziecka
3. Mały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowite

Na pierwszy rzut oka widać, że Addison ani trochę nie przejmuje się dużymi rozmiarami pupila, w jej zachowaniu próżno szukać zakłopotania czy lęku. Dziewczynka wymachuje rękoma i nogami, śmiejąc się na całe gardło. To jednak nie koniec! To, co wydarzyło się w następnej chwili wprawiło rodziców w zdumienie. Lily jest nad wyraz łagodna i wesoło skacze wokół dziecka, co chwila uciekając poza kadr nagrania. Psinka klęka i macha ogonem, demonstrując całemu światu, że w jej obecności Addison nie ma się, czym przejmować i może się z nią bawić na każdy możliwy sposób.

Nagranie z ich wspólnych zabaw rozczuliło użytkowników sieci, którzy podziwiali intelekt Lily oraz jej wyjątkowo przyjazne usposobienie, a w komentarzach pojawiło się wiele innych historii właścicieli dobermanów, którzy chwalili swoje psy za bezkonfliktowość i cierpliwość.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie zapadła nieodwracalna decyzja. Wszyscy wstrzymali oddech, zaskakujące ustalenia
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Policjant uratował niezwykle rzadkie zwierzę. Jest chronione na terenie naszego kraju
  4. Przez okno samochodu zobaczyła worek. Kiedy się przyjrzała bliżej, od razu zahamowała
  5. Shiba inu nie może się doczekać, aż jego pani się obudzi. Nagrała, co wyczynia pies przy jej łóżku
  6. Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcji

Źródło: youtube.com

Następny artykuł