Pies podróżuje samochodem
Źródło: pixabay/anvel

Długi weekend zbliża się wielkimi krokami. Jakie macie plany ze swoimi zwierzętami?

8 Czerwca 2020

Długi weekend zbliża się wielkimi krokami. Na czwartek, 11 czerwca przypada Boże Ciało. Biorąc dzień wolny od pracy w piątek można cieszyć się 4-dniowym urlopem. Niektórzy odrobinę wolnego planują spędzić poza domem. Ale co wtedy z ukochanym psiakiem czy kotem?

Co zrobić z psem czy kotem podczas urlopu? Przed tym dylematem stoi wielu właścicieli pupili, ponieważ nie zawsze i nie wszędzie można zabrać ze sobą ukochanego zwierzaka. Poza tym nie wszystkie zwierzęta uwielbiają długie i krótkie podróże. Niektóre psy czy koty najlepiej czują się w swoich czterech ścianach i nie chcąc opuszczać miejsca zamieszkania. Na czwartek, 11 czerwca przypada Boże Ciało, czyli Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Jest to dzień wolny od pracy, zaznaczony w kalendarzu czerwoną kartką. Biorąc wolny piątek można cieszyć się długim weekendem. Planując urlop obowiązkowo należy zatroszczyć się o swojego pupila. Psiaka czy kota można zostawić pod opieką znajomych, rodziny albo oddać do hotelu dla zwierząt. Oczywiście jedną z najlepszych opcji jest zabranie czworonoga ze sobą na długi weekend (oczywiście, gdy zwierzę lubi podróżować). A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Napiszcie nam w komentarzach na Facebook'u. Co robicie ze zwierzakami w długi weekend?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

PiesPsy w podróży
pixabay/seadog

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zostawiła dziecko z psem, nagle usłyszała głośny płacz. Kamery nagrały, co zrobiło zwierzę
  2. Właściciele kotów popełniają wielki błąd karmiąc tym mruczki. Bardzo złe rozwiązanie
  3. Na zdjęciu ukrył się mały jamnik. Czy potrafisz znaleźć go w minutę?
  4. Husky skradł pocałunek małemu kociakowi. Słodkie wideo rozczula
  5. Anna i Robert Lewandowscy mają psa? Na Instagrama trafiły zdjęcia uroczego czworonoga
  6. Dzikie zwierzę zaatakowało amstaffa, czworonóg bronił właściciela. Będą następne ofiary?

Następny artykuł