Delfiny cieszyły się z występu
Źródło: youtube/ FunDippedProductions

Kobieta zatańczyła przed zbiornikiem z delfinami. Wybuchła śmiechem, gdy zobaczyła reakcję publiczności

21 Września 2020

Delfiny są zwierzętami społecznymi obdarzonymi niezwykłą inteligencją. Potrafią się komunikować, są bystre i pełne optymizmu. Nic dziwnego, że ludzie tak bardzo je uwielbiają. Pewna kobieta zapałała do nich tak wielkim uczuciem, że postanowiła dla nich zatańczyć. Nagranie z wizyty w oceanarium stało się hitem za sprawą nieprzewidzianej reakcji zwierząt. Czy tancerka dostała falę oklasków?

Delfiny są drugim zaraz po człowieku najinteligentniejszym gatunkiem na Ziemi. Eksperci udowodnili to, biorąc pod uwagę ich umiejętności i zdolność do szybkiego uczenia się. Delfiny mają własny język, potrafią też sprawnie korzystać z prostych narzędzi. Oprócz tego są mistrzami w naśladownictwie. Pomysłowe ssaki podpatrują triki swoich kolegów i wykorzystują je a własny użytek. Rozbudowane zdolności poznawcze pozwalają im na prowadzenie głębokiego życia emocjonalne w ramach swojego kolektywu. Pewna kobieta postanowiła sprawdzić, jak te wyjątkowe ssaki zareagują na niespodziankę w postaci pokazu tanecznego. Efekty są powalające!

Niemowlę okropnie płakało. Maltańczyk wpadł na zdumiewający sposób, jak sprawić by przestałoNiemowlę okropnie płakało. Maltańczyk wpadł na zdumiewający sposób, jak sprawić by przestałoCzytaj dalej

Delfiny oszalały na punkcie tańca

Delfiny są znane z tego, że uwielbiają harcować i prezentować skoki ponad taflą wody. Ich wspaniałe, morskie akrobacje są przepełnione gracją i potrafią wprawić w osłupienie. Jednakże, co stanie się, gdy role się zamienią i to delfiny będą obserwować popisy ludzi? Pewnego dnia młoda kobieta odwiedziła oceanarium i wykonała spontaniczny układ taneczny przed niemałą publicznością. Wśród zwierząt był jeden osobnik, który szczególnie zainteresował się występem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Tragiczny wypadek na górskim szlaku. Mężczyzna skoczył do wrzącej wody by ratować psa
2. Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. "Piątka dla zwierząt" wprowadzi nowe świadczenia. Niektóre czworonogi dostaną emeryturę, ile wyniesie?

Delfin dosłownie wpatrywał się w kobietę jak w obrazek. Tancerka skakała, robiła przewroty i stawała na rękach, a ssak przez cały czas kiwał w głową z uznaniem i pływał tuż przy szybie. Z pyszczka nie schodził mu uśmiech! Widać, że bardzo mu się podobał niespodziewany występ. Gdyby tylko potrafił to z pewnością zaklaskałby dla niej gromkie brawa. Kobieta była zaskoczona zachowaniem delfina, ale przyjęła ciepłą reakcję publiczności z wielką radością.

Może to dobry pomysł, aby mieszkańcom ogrodów zoologicznych częściej urozmaicać pobyt? Na pewno wiele osób chętnie dałoby się ponieść wygłupom, gdyby obserwowały je tak przesłodkie zwierzaki!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Rudy kotek chciał udowodnić mamie, że jest groźny jak król lew. Nie wszystko poszło po jego myśli
  4. Nagrała najbardziej zadowolonego lisa na świecie. Zachowuje się zupełnie jak pies
  5. Kociak pochwalił się obłędnymi umiejętnościami kulinarnymi. Kto nie chciałby mieć go w kuchni?
  6. Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w Chorwacji

źródło: youtube.com

Następny artykuł