dawid kwiatkowski
Źródło: instagram/kwiatkowsky

Tak słodkiego zdjęcia jeszcze nigdy nie opublikował. Dawid Kwiatkowski z jednym z mniejszych zwierzątek, cudowny widok

16 Listopada 2020

Dawid Kwiatkowski opublikował zdjęcie z "Basią". Jeśli myślisz, że to imię jego psiaka to zdecydowanie się mylisz. Wokalista udostępnił na Instagramie fotkę z rudym przyjacielem. To część tajemniczej akcji. Wkrótce mamy poznać szczegóły.

Dawid Kwiatkowski ma dla fanów niespodziankę. Nie do końca wiadomo, o co chodzi, ale być może będzie miała ona związek ze zwierzakami. Wokalista opublikował na Instagramie słodkie zdjęcie z Basią i dodał wymowny komentarz. Nie ma co ukrywać, że tak słodkiej fotki dawno nie widzieliśmy!

Pitbull trafił do schroniska, ale pracownicy nie chcieli go oddać właścicielowi. Winny kuriozalny przepis, tak nie może byćPitbull trafił do schroniska, ale pracownicy nie chcieli go oddać właścicielowi. Winny kuriozalny przepis, tak nie może byćCzytaj dalej

Dawid Kwiatkowski złapał wiewiórkę

- Już zimą Jesieniarz ze zdjęcia będzie miał dla Was niespodziankę, dzięki której wszyscy będziemy mogli komuś pomóc. Wchodzicie w to? A tak aktualizując... każdy wieczór spędzam przed notesem i piszę dla Was, o sobie i o nich. Powstaje dużo pięknej muzyki. Jutro znów to, co zjada mi noce, przeleję na mikrofon w studio - napisał Dawid Kwiatkowski na Instagramie.

Wokalista oznaczył na zdjęciu z rudą wiewiórką Basią schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim, stąd możemy podejrzewać, że włączył się w akcję charytatywną. Nie do końca wiadomo na czym ona będzie dokładnie polegać, jednak bardzo się cieszymy, że Kwiatkowski wykorzystuje swoje zasięgi w słusznych sprawach.

Jak wiemy w schroniskach mieszka mnóstwo zwierząt, które jedyne o czym marzy to ciepły i kochający dom. Można im pomóc przez oczywiście adopcję, ale i również wpłacając pieniądze na konto wybranej przez siebie placówki.

- Kocham patrzeć na to jak pomagasz zwierzętom, ludziom. Przepiękny gest! I super jest to, że pokazujesz tak ważne wartości w Internecie.
- no powiem ci ze jesteś prawie tak słodki jak ta wiewiórka
- Fajna wiewióra
- Jeśli chodzi o pomoc innym to jak najbardziej się na to piszę! - czytamy komentarze pod zdjęciem Dawida.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Taksówkarz odmówił zabrania psa. Doszło do brutalnego ataku, szczegóły dla osób o mocnych nerwach
2. Przeżyła śmierć kliniczną i mówi, że widziała Boga. Opowiada o szczegółach zza światów
3. Ręce opadają. Ktoś przywiązał psa nocą do ławki, zostawił mu "pakiet" i wyzbył odpowiedzialności

Dawid Kwiatkowski na pomoc zwierzętom

Dawid Kwiatkowski jest właścicielem psa rasy boston terrier. Muzyk w jednym z wywiadów wyznał, że marzył o adopcji zwierzaka ze schroniska, jednak do takich psów należy specjalistycznie podejść, a przy ogromnie pracy i obowiązków zawodowych, muzyk nie był pewien czy sobie poradzi. Kwiatowski adoptował Weedy'ego, z który podróżuje wszędzie, gdzie tylko może. Pies jest oczkiem w jego głowie. Dawid i terrier tworzą dobraną parę.

Choć Dawid nie adoptował psa ze schroniska, to nie zapomina o takich placówkach i stara się im pomagać. Muzyk często angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Zwraca uwagę na bezdomność zwierząt.

Włączycie się w akcję charytatywną promowaną przez Dawida?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoPies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. Ewakuacja turystów, przeżyli chwile grozy. Nagle klif runął na plażę za granicą, wszystko zdążyli nagrać
  3. Pies myślał, że kot nie żyje. Po chwili dzieje się niezwykła rzecz, jest wideo
  4. Kipiel-Sztuka narzeka na finanse. "Kupiłam więcej karmy niż zwykle dla psa, bo w grudniu nie będę już miała z czego żyć"
  5. Wystarczy sekunda, aby dowiedzieć się prawdy o sobie. Jakie zwierzę zauważyłeś jako pierwsze?
  6. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  7. Konieczna wymiana telefonu dla tysięcy Polaków. Zmiany wkrótce wejdą w życie, koniec sieci 3G

źródło: instagram

Następny artykuł