Danuta i Zenon Martyniuk
Źródło: TRICOLORS/East News

Danuta Martyniuk paraduje w naturalnym futrze z lisa. W sieci rozpętała się burza, "klasy za kasę nie kupi"

21 Listopada 2020

Danuta Martyniuk po raz kolejny rozpętała prawdziwy skandal. Tym razem żona króla disco polo znalazła się w ogniu krytyki za sprawą nieetycznej kreacji. Gabriel Seweryn, znany również jako "Versace z Głogowa", opublikował na Instagramie ich wspólne zdjęcie, na którym Danuta nosi zaprojektowane przez niego prawdziwe futro z lisa. Najnowszy wpis wywołał w internautach furię.

Kolejna afera z udziałem Martyniuków. Tym razem powodem, dla którego internauci ostro wypowiedzieli się o niestosownym zachowaniu Danuty, nie były wcale rodzinne potyczki i wyzwiska rzucane pod adresem byłej żony jej syna Daniela.

Rośnie liczba wyroków za znęcanie się nad zwierzętami. Czy oprawcy zasługują na wyższe kary?Rośnie liczba wyroków za znęcanie się nad zwierzętami. Czy oprawcy zasługują na wyższe kary?Czytaj dalej

Danuta Martyniuk bez cienia zażenowania pozuje w prawdziwym futrze

Danuta jeszcze nie tak dawno była na świeczniku mediów za sprawą wulgarnych słów, a już wikła się w kolejny skandal. Niecałe dwa miesiące temu pani Martyniuk nie potrafiła ukryć oburzenia wyrokiem sprawy rozwodowej jej syna. Pod budynkiem sądu rozkazała wszystkim, by "pozamykali mordy", po czym obrzuciła byłą synową wyzwiskami. Jednakże tym razem internauci nie mają zamiaru milczeć.

Żona Zenka zaszła za skórę obrońcom zwierząt futerkowych. Listopad to miesiąc, w którym temperatura zaczyna drastycznie spadać, dlatego celebrytka postanowiła dłużej nie zwlekać i zaopatrzyć się w ciepłe ubranie na zimę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że chcąc odświeżyć swoją garderobę, przyłożyła rękę do cierpienia niewinnych istot.

Danusia, chcąc poczuć się jak prawdziwa fashionistka, zwróciła się z prośbą o dobór nowej kreacji do Gabriela Seweryna, byłego uczestnika "królowych życia". Polski projektant, nazywany czasem "Versace z Głogowa", postanowił uszyć dla niej zjawiskowe okrycie ciała. Kiedy ubranie było już gotowe, Danuta wybrała się po odbiór osobiście.

Gabriel pochwalił się efektami swojej pracy na Instagramie, gdzie opublikował wspólne zdjęcie z żoną króla disco polo. Widzimy na nim, że Danusia zawadiacko uśmiecha się do kamery, pozując w prawdziwym futrze z lisa.

Projektant zapewnił we wpisie, że zwierzęta, których futro zostało wykorzystane do uszycia nowej kreacji Martyniuk, zostały poddane starannej selekcji. Ponadto, w ostatnim zdaniu napisał, że ma świadomość, że wielu internautów wyrazi swoje niezadowolenie.

- Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy, ponad 5 tys. ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijane. Najpiękniejsze podziękowanie za prace to błysk w oku osoby, której dedykowane jest to dzieło. Danusia, cieszę się razem Tobą. PS. spodziewam się burzy - napisał "Versace z Głogowa", prezentując przy okazji zdjęcie z Danutą odzianą w naturalne futro z lisów

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaadoptowała rasowe kociątko. Gdy zaczęło rosnąć, zdębiała, wcale nie przypominało zwyczajnego kota
2. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
3. Dziadek pogrążył się w żałobie. Myślał, że nic go już tutaj nie trzyma, wtedy wnuczka wręcza mu prezent od serca

Posypały się negatywne komentarze

Biorąc pod uwagę nieetyczne zachowanie projektanta oraz jego klientki, na zapowiedzianą "burzę" nie trzeba było długo czekać. Sekcję komentarzy pod zdjęciem Gabriela zalała fala krytyki. Wzburzeni użytkownicy mediów społecznościowych prawie jednogłośnie skrytykowali hipokryzję oraz brak empatii u żony Zenka Martyniuka, oraz projektanta mody.

"Macie krew niewinnych zwierząt na rękach", "Można szyć super wzory ze sztucznych futer, a Pani Danusi ładnie się poprzestawiało w główce", "Klasy za kasę nie kupi", "Na rękach piesek, pewnie "ukochany", a obok inne zwierzęta umęczone i zabite, żeby ktoś się w nie ubrał. Strasznie smutne. Jedno zwierzę do przytulania, drugie do torturowania" - pisali zszokowani internauci, celnie punktując przewinienia celebrytów.

Choć Danuta próbowała pozować na miłośniczkę zwierząt, opowiadając o tym, ile znaczy dla niej ukochany pupil rasy maltańczyk, widząc jej zgodę na cierpienie zwierząt futerkowych w imię mody, trudno jest wciąż wierzyć w ten blef. Jak się okazuje, w odczuciu żony króla disco polo nie wszystkie istoty zasługują na równość, szacunek i troskę.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dziadek pogrążył się w żałobie. Myślał, że nic go już tutaj nie trzyma, wtedy wnuczka wręcza mu prezent od sercaDziadek pogrążył się w żałobie. Myślał, że nic go już tutaj nie trzyma, wtedy wnuczka wręcza mu prezent od sercaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Premier na konferencji podał konkretne daty. Są nowe wytycznie. Wiemy, co będzie z feriami
  3. Szlachetny gest polskiego proboszcza. Gdy zobaczył 10 szczeniaków w potrzebie, nie mógł postąpić inaczej
  4. Agnieszka Włodarczyk uciekła z ukochanym w tropiki. Fani są zaniepokojeni, co stanie się z jej zwierzętami?
  5. Zoo ma ogromny problem. "Nie można wysłać słonia na urlop"
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Pierwsze tak wyjątkowe ustawienie planet od średniowiecza. Nie przegap rzadkiego wydarzenia

źródło: pudelek.pl

Następny artykuł