Babinka łapie się za głowę na widok szczeniaka
Źródło: screen shot/Youtube/HowToDo

Córka przyszła do matki i wręczyła jej niezwykły prezent. Reakcja starszej kobiety mówi sama za siebie, wzruszające wideo

29 Czerwca 2020

Córka postanowiła, że zrobi coś, co chociaż odrobinę zapewni jej matce towarzystwo w czasie kwarantanny. Podarowała swojej matce niesamowity prezent - starsza, samotna kobieta dostała bowiem uroczego szczeniaczka. Jej reakcję na widok malutkiego czworonoga udało się uchwycić na nagraniu, które od razu po tym, jak pojawiło się w sieci, podbiło serca internautów.

Córka postanowiła sprawić swojej matce nie lada niespodziankę. Starsza kobieta cierpiała z powodu izolacji - czuła się bardzo samotnie przebywając w kwarantannie, w odcięciu od życia towarzyskiego i świata. Dlatego to, co zrobiła dla niej jej córka poruszyło kobietę do łez. Trudno się dziwić jej reakcji! Nagranie z poruszającym momentem wręczania starszej pani niezwykłego prezentu w oka mgnieniu stało się hitem w sieci. Z pewnością tamtego dnia życie starszej, żyjącej w odosobnieniu kobiety uległo diametralnej zmianie.

Pies robi niesamowitą rzecz dla chorego brata. Ukryta kamera nagrała wszystko, wideo powala na łopatkiPies robi niesamowitą rzecz dla chorego brata. Ukryta kamera nagrała wszystko, wideo powala na łopatkiCzytaj dalej

Przyszła do matki i wręczyła jej w prezencie... szczeniaka! Reakcja starszej kobiety jest rozczulająca

Na początku filmiku nie wiadomo, co nastąpi za parę sekund. Kobieta niesie małego szczeniaczka, dzwoni domofonem do drzwi, podchodzi do niej starsza pani - jej matka. Nie od razu starsza kobieta wie, o co chodzi, jednak kiedy jej córka wręcza jej malutkiego czworonoga, już wszystko staje się jasne. Jej samotność właśnie dobiegła końca - w jej życiu pojawił się nowy członek rodziny. Kobieta nie jest w stanie ukryć wzruszenia, szczebiocze do psiaka, przytula go i całuje. Gołym okiem widać, że również piesek jest bardzo szczęśliwy z tego spotkania - jego ogonek wręcz nie może ustać w miejscu. Maluch liże po twarzy swoją nową opiekunkę. Ta dwójka z pewnością stworzyła niesamowicie zgrany duet.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją 2. Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?

Córka zrobiła matce niesamowitą niespodziankę. Samotna, przebywająca w kwarantannie związanej z koronawirusem kobieta nareszcie będzie miała wiernego towarzysza!

Pamiętajcie jednak - zanim podarujecie komuś zwierzaka, upewnijcie się, że osoba ta będzie się nim należycie opiekować. Decyzja o posiadaniu zwierzęcia wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, nie zawiedźmy naszych milusińskich!

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Reakcja kobiety chwyta za serceReakcja kobiety chwyta za serce
screen shot/Youtube/HowToDo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł