dziewczynka tłumaczy się
Źródło: youtube/the dodo

Zostawiła córkę na chwilę w domu, kiedy wróciła nie mogła uwierzyć. Chwyciła za telefon

22 Października 2020

Córka została na moment sama w domu. Mama zostawiła dziecko tylko na chwilę, a kiedy wróciła nie mogła uwierzyć w zastany widok. Dziewczynka otworzyła drzwi i wpuściła do domu nieproszonego gościa. Mała była zachwycona swoim zachowaniem i towarzyszem w przeciwieństwie do matki.

Córka zdecydowała, że skoro nie może wyjść, to zaprosi do siebie gościa. Postanowiła zrobić na przekór, jednocześnie nie łamiąc żadnych zasad otrzymanych przez rodziców. Dzieci uwielbiają kombinować, a skutki tego często są przezabawne! Sytuację, która miała miejsce na jednej ze wsi opisał portal "The Dodo", załączając do tego cudowny i wzruszający filmik. Co takiego zrobiło dziecko?

Brzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierzątBrzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierzątCzytaj dalej

Niesforna córka złamała zasady dla ukochanego zwierzaka

Dziewczynka nie mogła wyjść na podwórko, ponieważ jej mamy nie było w domu. Chciała jednak spotkać się ze zwierzęcym przyjacielem, który mieszkał na jej gospodarstwie. Jedne dzieci przepadają za psami, inne za kotami, a jeszcze inne jak ta dziewczynka okazało się, że za krowami! Córka przyprowadziła do domu małe cielę. Pozwoliła mu wejść do salonu, stanąć kopytami na dywan. W ten sposób nie złamała żadnych zasad, a była ze zwierzakiem.

Kiedy mama weszła do domu i zobaczyła Izzy w salonie, zamurowało ją. Nie była szczęśliwa z widoku cielaka. Jak on się tam znalazł? Wiedziała, że jej córka przyprowadziła cielę, ale mała nie nie chciała się przyznać. Kobieta wzięła telefon i postanowiła nagrać całą sytuację.

- Chcesz mi pokazać, jak ona się tutaj dostała? Po prostu ją wpuściłaś, wiem o tym.
- Drzwi były otwarte, kiedy patrzyłam na zewnątrz i… i… Patrzyłam w tamtą stronę, weszłam, drzwi były otwarte… ona była wewnątrz…
Reszty opowieści można się oczywiście domyślić, bo mała dziewczynka pokazała, że jest absolutnie zakochana w małym cielaku.

DZISIAJ GRZEJE:1. Wstrząsające słowa Grabowskiego o dawnych czasach. Jego ciotka robiła okropne rzeczy szczeniakom
2. Fani oniemieli po wyznaniu. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zdradził wstydliwy sekret
3. Brzeg. Policja rozbiła nielegalną fabrykę szczeniąt. Hodowcy chcieli zbić na nich fortunę, więzili ponad 70 zwierząt

Nagranie z córką skradło serca internautów

Dziewczynka wyznała, że krowa załatwiła się w salonie, ale ona wszystko posprzątała! Kiedy cielę położyło się na podłogę, dziecko wtuliło się w nią i głaskało. Kiedy mama zobaczyła tę wzruszającą scenę, przestała się denerwować. Cielę było przyjacielem jej córeczki. Jak mogła krytykować ją za to, że chciała spędzić czas ze zwierzakiem?

Kobieta podzieliła się nagraniem z "The Dodo", gdzie obejrzało je ponad 5 mln osób. Internauci są zachwyceni zachowaniem dziewczynki. Nie często widzi się zwierzęta gospodarskie w mieszkaniach.

- Krowy są bardzo delikatnymi zwierzętami.
- Wyobraź sobie, że budzisz się rano i widzisz krowę w salonie.
- Bardzo słodkie dziecko! - rozpisywali się internauci.

Zgadzacie się?

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z kotem sąsiadów, gdy nikt nie patrzy
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Ukochane konie niemal ją zabiły. Okropna tragedia, trenerka wciąż walczy o życie
  4. Najmniejszy pies w Polsce jest dorosły, a waży mniej niż kilogram. Urodził się w pseudohodowli
  5. Ochroniarz znalazł na lotnisku niewielkiego kotka. Piękne, co zrobił
  6. Bank proponuje rozwiązanie, jakiego jeszcze nie było. Chętnie skorzystasz, jeśli chcesz być eko
  7. Lekki i puszysty, po prostu ideał. Najlepszy przepis na biszkopt, który zawsze się udaje

Źródło: rolnik.info

Następny artykuł