dziewczynka na wodzie
Źródło: HappyRead.net

Ojciec zrobił pamiątkowe zdjęcie córce na wycieczce. Kiedy spojrzał na nie w domu, nie mógł uwierzyć

14 Lipca 2020

Córka uśmiechnęła się do kamery, pozując na tle wody. Kiedy ojciec zrobił zdjęcie dziewczynce, nie spodziewał się, że fotografia stanie się viralem. Wszystko przez "drobny" szczegół, którzy zauważyli internauci. Ojciec pochwalił się zdjęciem w sieci. Kiedy spojrzał na nie jeszcze raz w domu, odkrył porażającą prawdę.

Córka wybrała się z rodzicami na wakacje na wybrzeże Francji. Rodzina postanowiła wypożyczyć łódkę i popływać po okolicy. Pogoda bardzo dopisywała, ciężko było wysiedzieć w jednym miejscu. To miały być niezapomniane wakacje Katy, Boba i Lily i zdecydowanie takie były! Kiedy ojciec zrobił zdjęcie córce, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Przypadkiem odkrył porażającą prawdę. Wszystkie służby zostały zaalarmowane.

Kim jest Ewa Zgrabczyńska, dyrektor zoo w Poznaniu? Skazano ją grzywną za nielegalną hodowlę kotówKim jest Ewa Zgrabczyńska, dyrektor zoo w Poznaniu? Skazano ją grzywną za nielegalną hodowlę kotówCzytaj dalej

Zdjęcie córki stało się viralem. Dlaczego?

Dumny ojciec zrobił zdjęcie córce, kiedy trzyma za stery. Pochwalił się fotką w sieci, która zaczęła być udostępniana w ekspresowym tempie. W ciągu jednego dnia zdjęcie polubiono ponad 10 tys. razy. Kiedy rodzice przeczytali komentarze, nie mogli uwierzyć. Okazało się, że internauci wypatrzyli na fotce jeden szczegół. Za córką był podejrzany cień, który należało zgłosić! Był nim wieloryb, który w tamtym miejscu jest rzadkim widokiem.

Zdjęcie zobaczył biolog, który stwierdził, że coś jest nie w porządku. Dlaczego wieloryb znajdował się tak blisko brzegu? Jego zachowanie mogło świadczyć o tym, że się zgubił! Kiedy ratownicy, w tym marynarka wojenna popłynęli w to miejsce i zeszli pod wodę, okazało się, że zwierzę nie może się ruszyć. Dno było pokryte ogromną warstwą plastikowych odpadów. Wieloryb utknął.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Kim jest Ewa Zgrabczyńska, dyrektor zoo w Poznaniu? Skazano ją grzywną za nielegalną hodowlę kotów
2. Pies złapał małego kota i przesunął na bok. Nieprawdopodobne, co kierowało zwierzęciem

Nurkowie, którzy próbowali pomóc zwierzęciu, bali się, że ich skrzywdzi. Wieloryb cierpliwie czekał jednak na pomoc. Kiedy odpady zostały usunięte, odpłynął w swoją stronę. O akcji ratunkowej wieloryba pisały wszystkie media, a mieszkańcy zmobilizowali się i oczyścili wody ze śmieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu
  3. Adoptowała kotkę po przejściach, dla której zamontowała duże parapety. Dominika Gwit o odpowiedzialnej adopcji zwierząt
  4. Ojciec zrobił pamiątkowe zdjęcie córce na wycieczce. Kiedy spojrzał na nie w domu, nie mógł uwierzyć
  5. Chihuahua utonęła w wodzie. Plażowicze skierowali podejrzenia na właścicielkę
  6. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny

Źródło: .bright-side.life/en/15573/


Następny artykuł