corgi w kuchni
Źródło: youtube.com/WendtWorthCorgis

Najgrzeczniejsze pieski corgi na świecie? Wystarczyło jedno słowo właścicielki

26 Sierpnia 2020

Corgi to bez wątpienia jedna z najbardziej uroczych i pożądanych ras. Małe pieski o wielkich uszach i na krótkich nóżkach od lat podbijają serca miłośników zwierząt. Wielką popularność zyskały też dzięki królowej Elżbiecie II, która znana jest ze swojej miłości do rasy, a sama miała w życiu około 30 corgi! Kobieta z tego nagrania najwyraźniej również zapragnęła poczuć się jak królowa, gdyż na wideo widzimy naprawdę pokaźne stado piesków.

Corgi to rasa bardzo inteligentna i uwielbiająca się uczyć. Potrzebują jednak zdecydowanego opiekuna i silnej ręki, inaczej będą robiły, co im się żywnie podoba. Jednak jeśli właściciel prawidłowo zadba o psiaki, będą one posłuszne jak baranki i szczęśliwe, że mają silnego pana, którego mogą się słuchać. Tak z pewnością stało się w przypadku kobiety z wideo. Widać, że jej corgi to najbardziej posłuszne psy na świecie!

5-latka otoczona stadem 14 owczarków niemieckich. Ojciec wszystko nagrał5-latka otoczona stadem 14 owczarków niemieckich. Ojciec wszystko nagrałCzytaj dalej

Potulne corgi

Na wideo uwieczniono naprawdę uroczy widok. Nagranie przedstawia kuchnię, w której znajduje się tyle piesków corgi, że aż trudno je wszystkie policzyć! Wygląda na to, że jest ich co najmniej 9, a wszystkie posłusznie czekają, aż dostaną jeść. Psiaki po kolei dostają swoje miski, jednak żaden z nich nie zabiera się od razu do pałaszowania. Właścicielka przy każdym podaniu miski każe pieskom zaczekać, a wszystkie grzecznie stosują się do jej poleceń. Tylko jeden psiak, który wygląda na najmłodszego ma mały problem z cierpliwym zaczekaniem na posiłek, jednak jego pani skutecznie powstrzymuje go przed przedwczesnym skonsumowaniem obiadu. Po chwili dzieje się prawdziwa magia!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Po 4 dniach oddali suczkę z powrotem do schroniska. Wolontariusze zdębieli, gdy usłyszeli, dlaczego, chodziło o dzieci
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy
3. Koń umierał, właściciele nie mogli sprowadzić pomocy. Dramat w polskim gospodarstwie

Wystarczyło słowo właścicielki

Gdy wszystkie pieski otrzymały już swoje miski, wyczekująco zerkają na swoją panią. Wtedy ta wydaje im tylko jedną komendę: okej. Na ten sygnał wszystkie corgi posłusznie spuszczają główki i zaczynają jeść! Wystarczyło kilka chwil, by miski były całkowicie opróżnione, a psie brzuszki pełne wyczekiwanego jedzenia. Właścicielką tych grzecznych piesków jest Wendy Wendt - doświadczona hodowczyni corgi z Ohio, która rozmnaża psy i wychowuje szczeniaczki, zanim trafią do nowych domów. Nic dziwnego, że psiaki są tak posłuszne - ich pani bardzo dba, by były grzeczne i godnie reprezentowały swoją rasę!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Na oddział w szpitalu wdarła się chmara nietoperzy. Przerażeni pacjenci uciekali w popłochu, potrzebna była pomoc
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Husky ma guza na całym pyszczku. Wciąż jest piękny, ale wiele osób się go boi
  6. Poważne ostrzeżenia dla turystów na północy Polski. Zbadali próbki. Są groźne dla zdrowia

źródło: youtube.com

Następny artykuł