corgi śpiewa
Źródło: youtube.com/WSW

Maleńki corgi przytula się do dziewczynki. Nagle zaczyna grać muzyka, a piesek dosłownie szaleje

23 Sierpnia 2020

Corgi dopiero co został adoptowany przez swoją nową rodzinę. Ten fakt musiał bardzo cieszyć zwierzaka. Podczas drogi do domu siedział w samochodzie na kolanach dziewczynki. W pewnym momencie w radiu usłyszał piosenkę Franka Oceana. Zwierzak postanowił przyłączyć się do piosenkarza i okazał swoją radość w nietypowy dla swojego gatunku sposób. Nagranie na Youtubie udostępniła matka dziecka, która nagrała cała sytuację.

Corgi to przyjazne psiaki, które uwielbiają kontakt z człowiekiem. Z całą pewnością bardzo się cieszył z powodu tego, że znalazł nową rodzinę. Zwierzaki często stają się bohaterami nagrań w internecie. Ze względu na swój temperament i śmieszny sposób w jaki się poruszają, ich krótkie łapki sprawiają, że mimo ogromnej zwinności wszystko co robią wydaje się ludziom zabawne. Rodzina, która przygarnęła psiaka jechała cztery godziny, by go odebrać. W trakcie drogi powrotnej umilali sobie podróż słuchając muzyki.

Corgi przyłączył się do śpiewającego Franka Oceana

Szczeniak, któremu nadano imię Odyn cieszył się przejażdżką z nową rodziną. Małżeństwo, Deyvn i Destiny jechało z przodu, a ich dziecko, Charlie Jo trzymała psa na kolanach. W pewnym momencie z radia zaczęły dochodzić dźwięki piosenki rapera pod tytułem "Self Control". Pies od razu poderwał głowę. Gdy tylko wybrzmiały słowa piosenki i zaczęło się instrumentalne solo utrzymane w wysokiej tonacji piesek cicho zawył w rytmie muzyki. Cała rodzina była bardzo rozbawiona jego zachowaniem, wydawało im się, że na tym się skończy. Jednak wraz z początkiem następnej zwrotki pies znów zaczął wtórować piosenkarzowi. Trzeba przyznać, że choć nie znał słów, radził sobie bardzo dobrze. Rytmiczne wycie wywołuje uśmiechy na twarzach wszystkich podróżujących w aucie, jak i setek internautów. Pod filmikiem Deyvn zamieścił podpis "W końcu mam z kim śpiewać Franka Oceana".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Weterynarze nie dawali pitbullowi żadnych szans. Chcieli go uśpić, w ostatniej chwili został uratowany
2. Bezdomny kot, który był uznany za zbyt brzydkiego do pokochania. Ludzie omijali go na ulicy

Internauci są zachwyceni zachowaniem corgiego

Wszyscy zachwycają się wyglądem i gustem muzycznym psiaka. Internauci twierdzą, że jego talent wokalny jest unikalny dla jego gatunku. Wielu zazdrości tego, jak fajnego psa adoptowała rodzina. Zwierzak rzeczywiście robi wrażenie. Nie dość, że wygląda bardzo słodko, to na dodatek ma nietypowy talent. Dziewczynka i jej rodzice wydają się doceniać swoje szczęście. Wyglądają na rozradowanych i zadowolonych z tego, jak mądry i piękny jest ich nowy pupil. Corgi także wydaje się zachwycony swoimi przyszłymi domownikami.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Psy zakradły się do pokoiku niemowlaka. Ukryta kamera uchwyciła, co zrobiły, rodzice nie mogli się otrząsnać
  2. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia
  3. Wściekły kot nienawidzi weterynarza. Nagranie wbija w fotel
  4. Mops po raz pierwszy poznaje jeża. Reakcja jedyna w swoim rodzaju
  5. Martwe ptaki w fontannie braniewskiego. Dzieci się tam kąpią, psy piją wodę, uważajcie
  6. Dotarł na Jasną Górę, jest zakażony. 175 osób na kwarantannie

źródło:dailymail.co

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł