To prawdziwy raj dla fanów corgi!
Źródło: youtube/ABC News

Aż 700 corgi bawiło się razem na plaży, istny raj na ziemi. Zabawne wideo rozkłada na łopatki

13 Sierpnia 2020

Corgi uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, w szczególności na plaży. Skaczący po piasku psiak o podłużnym ciałku jest częstym widokiem w nadmorskich miejscowościach, lecz to, co zobaczyli plażowicze w San Francisco sprawiło, że dosłownie opadły im szczęki. Właściciele zwierzaków tej uroczej rasy wpadli na niepowtarzalny pomysł - zorganizowali największy zlot corgi na świecie!

Corgi, a dokładniej welsh corgi pembroke to rasa małych, ale krzepkich psów, która wywodzi się z terenów Walii. Welsh corgi pembroke jest żywy, pogodny i przyjacielski, dlatego szybko przywiązuje się do swojego właściciela i świetnie odnajduje się wśród jego rodziny. Pieski tej rasy wyróżnia wydłużona sylwetka i krótkie nóżki, dlatego wyglądają szczególnie słodko, kiedy wesoło drepczą czy biegają. Niskie czworonogi uwielbiają aktywność fizyczną, dlatego wspólne uprawianie sportu czy wypad na plażę jest dla nich spełnieniem marzeń.

Opiekunka wróciła z wakacji, nigdzie nie było jej husky'ego. Porażające, co zrobił weterynarz pod jej nieobecnośćOpiekunka wróciła z wakacji, nigdzie nie było jej husky'ego. Porażające, co zrobił weterynarz pod jej nieobecnośćCzytaj dalej

Tysiące osób kocha pieski rasy corgi

Coraz więcej osób nie może się oprzeć niezaprzeczalnemu urokowi piesków rasy welsh corgi pembroke, dlatego z inicjatywy amerykańskich miłośników i właścicieli tych zwierzaków powstała doroczna impreza Corgi con, która organizowana jest na piaszczystej plaży w San Francisco. Zamysł jest prosty - każdy opiekun i fan corgi jest mile widziany! Na plaży gromadzą się setki piesków, które mogą nie tylko wspólnie poskakać po wodzie i piasku, ale także wziąć udział w wyścigach, sesjach fotograficznych, a nawet konkursie na najlepsze przebranie. Dla zainteresowanych czekają również niepowtarzalne gadżety do kupienia oraz wspaniałe nagrody z wizerunkiem ukochanych zwierzaków.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kotka robi najpiękniejsze prezenty. Zawstydziła wszystkich romantyków
2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne

Obserwatorzy wesołych harców corgi nie potrafią oderwać od nich oczu. Większość właścicieli piesków przebiera swoich pupili w bardzo wyszukane stroje, takie jak syrenie ogony, kolorowe spódniczki, hotdogi a nawet kostiumy imitujące bohaterów komiksów czy inne zwierzęta. Z roku na rok liczba uczestników wydarzenia stale rośnie, jednak impreza w 2016 roku okazała się wyjątkowym sukcesem. Szampański nastrój udzielił się nawet pewnej zakochanej parze, która zaręczyła się na oczach setek świętujących i ich pupili. Trzeba przyznać, że dla wielu miłośników zwierząt widok 700 corgi na jednej plaży to prawdziwe niebo na ziemi! Kto by nie chciał pobawić się razem z nimi?

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupili psa, ale się mocno zdziwili. Gdy zobaczył go weterynarz, od razu wezwał policję
  2. Wchodzi nowy przepis. Dotyczy każdego właściciela psa. Koniec z bezdomnością czworonogów w Chinach
  3. Golden retriever uratował swoją rodzinę. Stanął oko w oko z dinozaurem (WIDEO)
  4. Przestraszone dziecko zaczęło biec w kierunku psa. Niebywałe, co zrobił husky
  5. Winny pies błagał pana o wybaczenie. Co przeskrobał labrador?
  6. Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandal

Źródło: youtube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł