Corgi próbuje wejść na kanapę
Źródło: youtube/ClutchTheCorgi

Niezdarny corgi próbuje wskoczyć na kanapę. Czy Wasze pieski też tak robią?

2 Września 2020

Corgi rozśmieszył swoich właścicieli i tysiące internautów niezdarnymi próbami wdrapania się na kanapę. Psiak o krótkich nóżkach bardzo chciał wskoczyć na ulubione miejsce obok swojej pani, ale nie było to takie łatwe jakby się spodziewał. Krótkie wideo to skondensowana dawka dobrego humoru, która w mig poprawi nastrój!

Corgi, a dokładniej ujmując - Welsh Corgi Pembroke to rasa psów, której wygląd potrafi rozczulić niejednego miłośnika czworonogów. Te psiaki o niewielkich rozmiarach są zaklasyfikowane do sekcji psów pasterskich, choć coraz częściej pełnią rolę towarzysza człowieka i pełnoprawnego członka rodziny. Ich charakterystyczne krótkie kończyny nie powstrzymują ich w bieganiu i skakaniu, choć mogą być sporym utrudnieniem przy wdrapywaniu się na meble czy wysokie powierzchnie. Właściciele corgi mogą się naprawdę mocno uśmiać obserwując szalone wyczyny swoich podopiecznych.

Złowili rybę, radość nie trwała długo. Już po chwili walczyli o zdobycz z ogromnym rekinemZłowili rybę, radość nie trwała długo. Już po chwili walczyli o zdobycz z ogromnym rekinemCzytaj dalej

Corgi próbował wejść na kanapę

Brązowo-biały piesek rasy corgi o imieniu Clutch za wszelką cenę starał się wskoczyć na kanapę, gdzie przesiadywała jego opiekunka i zachęcająco wymachiwała zieloną zabawką. Czworonóg zrobił kilka podejść do skoku na mebel, jednak każda próba kończyła się sromotną porażką. To nie było wcale takie proste! Czy słodkiej niezdarze uda się wdrapać na górę i dorwać ukochaną grzechotkę?

DZISIAJ GRZEJE:1. Jamnik dostał pozwolenie, by wejść na łóżko i totalnie zwariował. Radość w czystej postaci
2. Nowe obostrzenia w Polsce. Zakaz wstępu rodziców do szkół, maseczki dla każdego dziecka
3. Mały koala znalazł sobie nową mamę. Wszystko zostało nagrane, niesamowite

Mały corgi już prawie się poddał i odszedł zrezygnowany na korytarz, jednak postanowił dać sobie ostatnią szansę. Zrobił niewielki rozbieg, zbliżył się do kanapy i nareszcie wskoczył tuż obok swojej opiekunki, która w nagrodę podarowała mu upragnioną zabawką. Clutch wydawał się bardzo zadowolony ze swojego wielkiego osiągnięcia, co rozczuliło setki osób. Wielu internautów pochwaliło tytaniczny wysiłek czworonoga i zapewniło, że jego krótkie nóżki są na swój sposób urocze.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Macie w domu kota? IBW ostrzega i wyjaśnia
  2. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości
  3. Jakich zapachów nie lubią koty? 5 aromatów, których mruczki po prostu nie cierpią
  4. Pies wojskowy został ranny na misji. Teraz zostanie specjalnie uhonorowany
  5. Znalazł na ziemi maleńkie pisklę. Zabrał je do domu, po 36 dniach nieźle się zdziwił
  6. Rząd podjął decyzję. Rozporządzenie podpisane. Klamka zapadła

źródło: youtube.com

Następny artykuł