Ciężarówki, autostrada, widok z samochodu
Źródło: Pixabay/markusspiske

Ciężarówka pędziła autostradą. Za pojazdem był widoczny zarys zwierzęcia, szczegóły porażają

23 Czerwca 2020

Ciężarówka jechała autostradą prawie 100 km/h. Za pojazdem było widać zarys zwierzęcia. Okazało się, że ktoś przywiązał do ciężarówki psa. Świadkowie nie byli w stanie uwierzyć w okrucieństwo, którego doświadczył czworonóg. Zwierzak został znaleziony przy drodze, był w stanie krytycznym. Policja rozpoczęła dochodzenie w celu ustalenia, kto był sprawcą. Trwa walka o życie psa, który jest poważnie ranny.

Ciężarówka jechała autostradą. Do rozpędzonego pojazdu był przywiązany pies. Ciężko ranne, przerażone i wykończone zwierzę zostało znalezione przez kierowców. Jego wybawcy od razu skontaktowali się z lokalnymi organizacjami pro zwierzęcymi oraz policją. Nawet bardzo doświadczeni pracownicy tych służb nie byli w stanie uwierzyć własnym oczom - takiego okrucieństwa oraz bezduszności nie widzieli nigdy.

Przywiązał psa do ciężarówki i jechał 100 km/h

Do tragicznego zdarzenia doszło na terenie Kershaw County w Stanach Zjednoczonych. Kierowcy jadący za ogromną ciężarówką zobaczyli coś bardzo niepokojącego. Za jadącym przed nimi pojazdem pojawiła się strużka krwi. W pewnym momencie zobaczyli, skąd się wzięła - do auta był przywiązany pies. Wrażliwi na cierpienie zwierzęcia kierowcy zatrzymali pojazd. Właściciel ciężarówki i psa po prostu przeciął linę, którą uwiązana była suczka i odjechał, jak gdyby nigdy nic. Auto jechało prawie 100 km/h, pies nie miał praktycznie żadnych szans, żeby przeżyć. Wybawcy psa od razu zadzwonili po lokalną organizację pro zwierzęcą oraz policję.

Suczki były trzymane w małym pokoju, bez światła. Spędziły tak pół życiaSuczki były trzymane w małym pokoju, bez światła. Spędziły tak pół życiaCzytaj dalej

Kiedy wolontariusze przyjechali we wskazane miejsce, nie byli w stanie uwierzyć własnym oczom. Podkreślają, że czegoś podobnego nigdy nie widzieli, mimo wielu lat doświadczenia. Pies został od razu przetransportowany do weterynarza, suczka wciąż jest w stanie krytycznym, a walka o jej życie trwa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziecko bawiło się plastikową torbą. Kiedy pies zauważył, co się dzieje pobiegł po właścicielkę
2. Pies z niewiarygodnie długim pyszczkiem. Jego zdjęcia stały się hitem, jak wam się podoba?

Sprawą zajęła się policja. Suczka, która została nazwana Onyx najprawdopodobniej będzie musiała mieć amputowaną łapę oraz przejść inne poważne operacje.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Suczka była ciągnięta za ciężarówkąSuczka była ciągnięta za ciężarówką
Pixabay/Free-Photos

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowite, jaki wpływ na organizm człowieka ma mruczenie kota. Słowa ekspertów są elektryzujące
  2. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  3. Rzucił psu piłkę do wody. Nagle wynurzyło się ogromne zwierzę i wciągnęło labradora ze sobą
  4. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  5. Kotka straciła wszystkie młode. Niesamowite, kogo adoptowała. Zdjęcia wyciskają łzy z oczu
  6. Bydgoszcz. Kobieta ściskała psa, aż ten wył. Kiedy wyszła z nim na balkon, wydarzyła się tragedia

Źródło: wach.com

Następny artykuł