Cielak
Źródło: youtube/thedodo

Bezbronny cielak tonął podczas huraganu. Nagle stała się niewyobrażalna rzecz, wideo wyciska łzy z oczu

9 Września 2020

Cielak zmagał się z rwącym potokiem powstałym po straszliwym huraganie. Młode zwierzątko było bezbronne. W każdej chwili mogła przykryć je woda. Przypadkowo w okolicy znaleźli się niezwykli ludzie, którzy nie potrafili zignorować cierpienia maleństwa. Wydarzył się prawdziwy cud. Wideo dokumentujące jego historię łapie za serce.

Cielak znalazł się sam pośrodku szalejącego żywiołu. Do tragicznego zdarzenia doszło pomiędzy 17 sierpnia a 2 września 2017, kiedy to Amerykę nawiedził huragan 4 kategorii nazywany Harvey. Cyklon tropikalny spustoszył setki kilometrów, odbierając wielu mieszkańcom życie oraz ich cały dobytek. Zwierzęta również ucierpiały wskutek niekontrolowanego żywiołu. Rodzina mieszkająca w Fulshear w stanie Teksas wspomina losy zwierzęcia, które cudem udało się wyrwać ze szponów śmierci.

Kot poszedł na ryby. Zamiast obiadu, zyskał drogocenną rzecz, przeurocze wideoKot poszedł na ryby. Zamiast obiadu, zyskał drogocenną rzecz, przeurocze wideoCzytaj dalej

Cielak leżał w kałuży, wkrótce miała nadejść kolejna fala

Tammy, mieszkanka amerykańskiego miasteczka, które boleśnie dotknęły skutki huraganu Harvey, zrelacjonowała poruszające wydarzenia z 2017 roku. W rozmowie z The Dodo kobieta opowiada, że straty wskutek uderzenia tropikalnego cyklonu były ogromne. Gdy większość miasta runęła w gruzach, na horyzoncie pojawiło się światełko nadziei. Amerykanka opowiedziała, że pewnego dnia jej mąż przejeżdżał samochodem po okolicy, kiedy nagle jego oczom ukazało się bezbronne cielę w kałuży wody. Ulicami przepływały potoki, dlatego zwierzę znajdowało się w dużym niebezpieczeństwie. Mężczyzna zabrał cielę do samochodu i z piskiem opon ruszył w stronę domu.

DZISIAJ GRZEJE:1. Wstrząsające nagranie z monitoringu windy. Mężczyzna robi biednemu psu okropne rzeczy
2. Które zwierzę zobaczyłeś jako pierwsze? Odpowiedź obnaży ukrytą prawdę na twój temat

Mąż Tammy przyniósł bezbronne zwierzę do salonu. Cielak był cały mokry, dygotał z zimna i wyczerpania. Został szczelnie owinięty w grube koce, aby temperatura jego ciałka jak najszybciej wróciła do normy. Rodzina modliła się, żeby przeżył i wrócił do zdrowia. Wkrótce okazało się, że miał w sobie niesamowitą wolę walki i z pomocą pewnego czworonoga stanął na nogi. Nadano mu imię Harveigh na pamiątkę huraganu Harvey.

Przyjaźń z psem uratowała Harveigh

Rodzina, która uratowała cielaka miała pod opieką także inne zwierzęta. Wśród nich był szczeniak rasy pitbull o imieniu Sealy. Czworonóg bardzo zaniepokoił się fatalnym stanem zdrowia malutkiej krowy, dlatego postanowił pomóc jej na własny sposób. Od tamtej pory nie odstępował jej nawet na krok i zaopiekował się nią w najtrudniejszych chwilach. Gdy Harveigh poczuła się lepiej, spotkała się z pozostałymi sześcioma czworonogami, którymi zajmowała się rodzina Tammy. Wszystkie przyjęły ją z ogromnym ciepłem i przywitały jako nowego członka rodziny. Od tamtej pory mała, brązowa krówka zamieszkała w domu ze swoimi opiekunami i innymi zwierzakami. Zmieniła się nie do poznania, rosnąc jak na drożdżach i zyskując pewność siebie. Po dziś dzień krówka oraz pitbull są najlepszymi przyjaciółmi, którzy spędzają ze sobą każdą chwilę.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem
  2. Mężczyzna uratował psa rasy beagle przed uśpieniem. Pies podziękował mu w niezwykły sposób
  3. Dlaczego pies nie chce jeść? Powodów może być kilka
  4. Sparaliżowana po wypadku dziewczynka poznaje swojego psa-pomocnika. Uchwycono magiczny moment na zdjęciach
  5. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  6. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa

źródło: youtube.com

Następny artykuł