ciało psa
Źródło: facebook.com/Pet Patrol Rybnik

Wstrząsające odkrycie na Śląsku. Znaleziono ciało psa, sprawca był bezlitosny

29 Września 2020

Ciało psa znalazł przypadkowy spacerowicz. Ktoś porzucił je przy leśnej ścieżce. Osoba, która dokonała makabrycznego znaleziska od razu zgłosiła sprawę organizacji Pet Patrol Rybnik, której członkowi poinformowali policję. Zwierzę leżało w nienaturalnej pozycji. Obok znajdował się brzozowy kij. Wszystko wskazywało na to, że ktoś wywiózł je do lasu i pobił.

Ciało zniknęło z miejsca zdarzenia. Świadek sfotografował zwłoki, po czym oddalił się, by wezwać pomoc. Gdy wrócił, okazało się, że ktoś przesunął psa, prawdopodobnie próbując zatrzeć dowody zbrodni. Znaleziska dokonano około godziny 13:30, 26 września w Rogowie. Policja poszukuje kolejnych świadków zdarzenia. Wolontariusze liczą na to, że ktoś rozpozna skatowane zwierzę na zdjęciach przekazanych im przez spacerowicza. Kto dopuścił się tak okropnej zbrodni?

Robiła klientce manicure, gdy na stół wskoczył kotek. W głowie się nie mieści, co zaczął wyprawiaćRobiła klientce manicure, gdy na stół wskoczył kotek. W głowie się nie mieści, co zaczął wyprawiaćCzytaj dalej

Ciało leżało przy ścieżce w nienaturalnej pozycji

Z relacji świadka zdarzenia wynika, że pies miał skręcony kark. Na jego ciele widać było ślady przemocy, jakiej doświadczył przed śmiercią. Sprawca musiał działać z premedytacją. Wyprowadził zwierzę z dala od potencjalnych świadków. Być może spacerowicz przeszkodził mu, gdy chciał pozbyć się zwłok.

- Według osoby, która znalazła zwłoki, pies miał skręcony kark, ślady na ciele, a obok znajdował się brzozowy kij. Ułożenie zwłok i obrażenia mogą wskazywać na prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa - piszą wolontariusze z Pet Patrolu.

Sprawa jest o tyle problematyczna, że temu, kto potraktował psa w ten sposób udało się ukryć ciało. Policjanci nie mogą znaleźć na nim żadnych śladów. Na dodatek zdjęcia wykonane przez świadka nie pozwalają na pewną w stu procentach identyfikację zwłok.

DZISIAJ GRZEJE:1.Niepokojące zdjęcia z Chin obiegły świat. Okropny trend z udziałem zwierząt wciąż rośnie na popularności
2. Koszmarne sceny w polskim mieście. Pies pogryzł 12-latka, lekarze walczą o życie chłopca
3.Kobieta zaczęła rozpaczliwie szlochać. Wtedy podchodzi do niej jej pitbull, finał sprawia, że lecą łzy

Policjanci i wolontariusze poszukują tego, kto zabrał ciało

Wolontariusze i policjanci liczą na to, że któryś z okolicznych mieszkańców rozpozna widoczne na zdjęciach zwierzę. Jak na razie pod postem organizacji znajdziemy wyłącznie wyrazy oburzenia na fakt, że ktoś mógł potraktować zwierzę w ten sposób.

- Szukamy osób które rozpoznają psa lub mogą mieć jakiekolwiek informacje związane z tą sprawą. Prosimy o kontakt z nami 781-572-224 - czytamy w ogłoszeniu.

Osoby posiadające jakiekolwiek informację, które mogłyby naprowadzić śledczych na jakikolwiek trop przestępcy mogą także kontaktować się z policją.

ZOBACZ ZDJĘCIA (UWAGA DRASTYCZNE TREŚCI):

Wiewiórka pojawiała się przed domem rodziny przez 8 lat. Nie mogli opanować łez, gdy zrozumieli powódWiewiórka pojawiała się przed domem rodziny przez 8 lat. Nie mogli opanować łez, gdy zrozumieli powódCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?
  2. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  3. Dobra nowina dla mieszkańców Radomia. Od teraz nie zapłacisz za kastrację zwierzęcia, ruszyła ważna akcja
  4. Wiewiórka pojawiała się przed domem rodziny przez 8 lat. Nie mogli opanować łez, gdy zrozumieli powód
  5. Kot domowy tylko w domu z człowiekiem? Internauci stawiają sprawę jasno, wszystko przez ostatni atak mruczka na węża
  6. Uwaga, niebawem Polska może wydać ENA. Nie ma ani chwili do stracenia

źródło: o2.pl

Następny artykuł