chow-chow oreo
Źródło: instagram.com/theoreocloud/

Chow-chow urodził się z wyjątkową sierścią. Wygląda jak ciastko Oreo

18 Listopada 2020

Chow-chow ma tak nietypowe ubarwienie, że ciężko przejść obok niego obojętnie. Mały szczeniaczek nie przypomina żadnego innego pieska tej rasy, a jego nakrapiane futerko do złudzenia upodabnia go do ciastka Oreo lub innego słodkiego deseru. Jego zdjęcia robią furorę w sieci.

Chow-chow tak bardzo przypomina kolorem smaczny deser, że jego właścicielka Sarah nazwała go Oreo Cloud (Chmurka Oreo). Niebieskooki szczeniaczek ma srebrzystą, nakrapianą na czarno sierść i przeszywające spojrzenie. Trudno nie rozpłynąć się patrząc na jego zdjęcia!

Pomalowany na zielono, chory pies został znaleziony na ulicy. Prawda o jego sierści zadziwiaPomalowany na zielono, chory pies został znaleziony na ulicy. Prawda o jego sierści zadziwiaCzytaj dalej

Chow-chow wygląda jak ciastko Oreo

Na początku psiak nazywał się Chief, jednak gdy jego pani opublikowała zdjęcia pieska w social mediach, po prostu musiała nadać mu ksywkę związaną z jego nietypowym umaszczeniem. Malutki piesek to prawdziwy oryginał, a ludzie często zastanawiają się, czy nie jest przypadkiem hybrydą jakichś dwóch ras.

Tak naprawdę jest to jednak chow-chow czystej krwi, co znaczy, że dość szybko z niewielkiej kulki futra zmienił się w prawdziwego, puchatego misia sporych rozmiarów. Ta rasa słynie z niesamowitej sierści, przypominającej bardziej pluszową zabawkę niż prawdziwe zwierzę!

DZISIAJ GRZEJE: 1. Małe króliczki myślą, że golden retriever jest ich mamą. Olbrzym nie wie, jak się zachować
2. Koniec z kolejkami w urzędach. Załatwianie spraw stało się o niebo łatwiejsze
3. Mała dziewczynka została nagle zalana morską falą. Babcia nagrała niewiarygodną reakcję ich psa

Wyjątkowy chow-chow

Samice chow-chow zazwyczaj osiągają wagę od 20 do 27 kg, za to samce aż od 25 do 32 kg. Ta rasa cechuje się ogromną inteligencją, pozwalającą na szybkie przyswajanie wiedzy, a także świetnymi zdolnościami przywódczymi. Właścicielka twierdzi, że Oreo Cloud jest też świetnym obrońcą domu - każdej nocy czuwa przy drzwiach, by pilnować domu przed intruzami.

- Pierwszą rzeczą, jaką w nim zauważyliśmy, oprócz jego uroczych plamek, jest to, że uwielbia się przytulać i uwielbia spać przy ludziach, a najlepiej na nich. Chrapie najgłośniej ze wszystkich w domu - śmieje się Sarah cytowana przez portal woofwoof.tv.

Do tego, choć mogłoby się wydawać, że wszystkie psy nienawidzą kąpieli, ten chow-chow wręcz je uwielbia, a w dodatku jest bardzo zazdrosny, gdy ktoś urządza sobie kąpiel bez niego. Jak widać, psiak jest prawdziwym oryginałem nie tylko w kwestii umaszczenia. Sami zobaczcie, jaki jest słodki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Miała potężne obawy co do zachowania swojego kota w nocy. Nagranie z ukrytej kamery wyjawiło całą prawdęMiała potężne obawy co do zachowania swojego kota w nocy. Nagranie z ukrytej kamery wyjawiło całą prawdęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monstrualny potwór nagle wyszedł z wody. Ludzie zamarli, mamy nagranie, tylko dla odważnych
  2. NIK ostrzega: Niepokojący raport znad Morza Bałtyckiego. Najpoważniejsza sytuacja może być nad Zatoką Gdańską
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Chcą wprowadzić barbarzyński zakaz w Chinach. Chodzi o spacery z psami, tak źle jeszcze nie było
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Dinozaury mogły jednak wcale nie wyginąć, gdyby nie asteroida. Wyjątkowe odkrycie archeologów

źródła: woofwoof.tv

Następny artykuł