Taylor zdradziła płeć pieska
Źródło: facebook/Taylor Grant

Chłopiec czy dziewczynka? Para w niezwykły sposób zdradziła płeć małego shih tzu

25 Sierpnia 2020

Chłopiec czy dziewczynka? To pytanie usłyszą wszyscy przyszli rodzice, którzy oczekują pojawienia się na świecie swojego dziecka. Rodzina, znajomi, koledzy z pracy - wszyscy chcą dowiedzieć się, jakiej płci będzie maluszek, który wkrótce pojawi się na świecie. Przyszli rodzice często nie chcą wszystkiego od razu zdradzać, decydują się na przyjęcie niespodziankę, podczas którego goście w tej samej chwili poznają płeć dziecka. Jedna z par , która nie oczekiwała pociechy, postanowiła zaprosić bliskich właśnie na taką imprezę. Zamiast płci dziecka, goście mieli poznać płeć ich psa!

Taylor Grant nie była w ciąży, jednak zdecydowała się urządzić przyjęcie niespodziankę dla gości. Kobieta wraz z partnerem przygarnęli shih tzu. Pojawienie się pieska w rodzinie postanowili uczcić w taki sam sposób, jakby było to przyjście na świat dziecka. Zdjęciami z uroczystości pochwalili się w sieci, a te szybko skradły serca internautów. W końcu, kto powiedział, że dla czworonoga nie można robić imprez?

Dlaczego pies drapie uszy? Nie wolno lekceważyć objawówDlaczego pies drapie uszy? Nie wolno lekceważyć objawówCzytaj dalej

Na imprezie zdradzili płeć pieska

Przyszli rodzice często nie wiedzą, jak powiedzieć o płci potomka. Obecnie modne jest wyjawienie wszystkim na raz tej długo skrywanej tajemnicy. Najlepiej podczas przyjęcia dla znajomych i bliskich. Niektórzy decydują się o wspólnym przebijaniu balonów, gdzie zawartość zdradza prawdę. Niebieski kolor np. konfetti mówi o pojawieniu się na świecie chłopca, natomiast różowy dziewczynki. Inni kupują ciasteczka czy torty z niespodzianką, albo rozbijają jajka. Pozostaje zadać pytanie, w jaki sposób ukrywane są tam odpowiedzi? Jednak tę tajemnicę znają z pewnością wyłącznie producenci, którzy specjalizują się w tego typu imprezach okolicznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Nieprawdopodobna przemiana kundelka z Radys. Trafił do adopcji, zmienił się o 180 stopni
2. Okrzyknięto go najbrzydszym tygrysem świata. Czy zasługuje na miłość?
3. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Włamali się do zoo, okropne, co zrobili zwierzętom

Taylor Grant postanowiła uczcić pojawienie się pieska dokładnie w ten sam sposób, co przyszli rodzice. Dziewczynka czy chłopiec? - brzmiało pytanie na pudle, w którym siedział piesek. Kobieta wraz z partnerem "nie mogli doczekać się odpowiedzi na nurtujące pytanie". Kiedy otworzyli wielkie pudło, wyciągnęli ze środka psinkę, która okazała się suczką! Para doskonale o tym wiedziała, ponieważ czworonóg był w ich rodzinie już kilkanaście dni. Taylor kilka tygodni wcześniej adoptowała 8-letniego shih tzu, którego ktoś porzucił w schronisku.

- Mamy na jej punkcie obsesję. Jesteśmy wdzięczni, że pojawiła się w naszym życiu. Koty są zazdrosne, ale dobrze to znoszą (...). Jestem podekscytowana mogąc podzielić się z Wami moim szczęściem - napisała Taylor w sieci.

Gratulujemy bardzo pomysłowości i cieszymy się, że kolejny bezdomniak znalazł dom. Pamiętajcie, że w schroniskach można spotkać wiele rasowych piesków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Para uratowała suczkę Para uratowała suczkę
facebook/Taylor Grant

Para uratowała suczkę Suczka ma 8 lat
facebook/Taylor Grant

Wcześniej mieszkała w schroniskuWcześniej mieszkała w schronisku
facebook/Taylor Grant

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Usłyszała niepokojące dźwięki w kuchni. Gdy weszła i zobaczyła, co jej pies ma w pysku, pobladła
  2. Spędzili ze sobą 54 lata i nikt nie spodziewał się takiego zakończenia. Prawdziwa miłość do grobowej deski
  3. Dlaczego pies drapie uszy? Nie wolno lekceważyć objawów
  4. Warszawa. Znalazła na podjeździe małego pieska. Chwilę później okazało się, że bardzo się myliła
  5. Bohaterski czyn policjanta. Nie pozwolił zginąć suczce w tunelu pełnym wody
  6. Przyłapali prezydenta Białorusi na lotnisku. Wstrząsający widok. O co chodzi?

Źródło: theanimalclub

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł