pies i dziecko
Źródło: facebook.com/Nolan Holmes

Plażowicze nie posprzątali po sobie, pies pokusił się o resztki. Reakcja chłopca mówi wszystko, doszło do tragedii

27 Lipca 2020

Chłopiec został nagrany przez swojego ojca, gdy płacze po stracie przyjaciela. Pies na jednym ze spacerów po plaży uciekł swojemu opiekunowi. Mężczyzna znalazł go przy stercie do połowy zakopanych w piasku resztek. Zanim zdążył odciągnąć pupila, ten zdążył coś połknąć. Mężczyzna nie spodziewał się, że pozostawione przez plażowiczów śmieci po grillu mogą tak mocno odbić się na zdrowiu zwierzaka.

Chłopiec był zdruzgotany gdy usłyszał smutne wiadomości. Pies zaczął chorować na kilka dni po spacerze. Rodzina czworonoga nie od razu połączyła stan psa z resztkami, które udało mu się zjeść wykorzystując chwilę nieuwagi swojego pana. Bandit wymiotował i skamlał. Nie mógł jeść. Mężczyzna nie rozumiał co się dzieje. Gdy objawy nie ustępowały zdecydowali się zawieźć zwierzaka do kliniki weterynaryjnej. Wciąż liczyli na to, że to zwykłe zatrucie pokarmowe spowodowane zjedzeniem nieświeżego jedzenia.

Opiekun przed śmiercią chciał zobaczyć się z ukochanym psem. Reakcja wzrusza do łezOpiekun przed śmiercią chciał zobaczyć się z ukochanym psem. Reakcja wzrusza do łezCzytaj dalej

Chłopiec nie był przygotowany na odejście psa

W klinice lekarze od razu wiedzieli, że stan psa jest poważny. Rodzina też zdała sobie sprawę z tego, że z psem nie jest najlepiej. Już przed wizytą w klinice widać było, że z godziny na godzinę zwierzę cierpi coraz bardziej. Objawy nasilały się wraz z czasem.

- Wtedy jeszcze nie wiedziałem, co zjadł. Kilka dni później zaczął wymiotować, a jego ogólny stan się pogorszył. Następnego dnia było naprawdę źle. Zadzwoniłem, więc do kliniki - stwierdza jego ojciec w rozmowie z The Sun.

Prześwietlenie wykazało, że w żołądku i jelicie psa utknęły kolby kukurydzy pozostawione przez plażowiczów. Pies nie mógł strawić twardej części, do której przytwierdzone są słodkie ziarna. Kolba sprawiała, że nie mógł nic zjeść, drażniła ściany żołądka powodując wymioty. Konieczna była operacja.

DZISIAJ GRZEJE:1.Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Gadający pies powiedział dziecku, że je kocha. Miłosne wyznanie trafiło do sieci
3. Myślała, że uratowała kota bez ogona. Dopiero po kilku dniach poznała porażającą prawdę

Film ma stanowić przestrogę dla śmiecących na plaży osób

Na nagraniu słyszymy jak rodzice informują syna, że ich pies "przeszedł za tęczowy most" i znajduje się w lepszym miejscu. Chłopiec nie może przestać płakać. Stracił w końcu przyjaciela. Rodzice dziecka także nie kryją swoich emocji.

- Nie umiem wyrazić słowami tego, jak zły jestem. To niewiarygodne. Wyniesienie swoich śmieci nie jest przecież takie trudne. Chcemy po prostu, by ludzie zdali sobie sprawę, z tego ile cierpienia wywołali - czytamy wypowiedź matki chłopca wthe Sun.

Nagranie było szeroko komentowane w sieci. Internauci wyrażają na jego temat skrajnie odmienne opinie. Część uważa, że nie powinno się wykorzystywać dziecka, by przekazać apel. Inni są wzruszeni i uważają, że pozostawienie po sobie resztek powinno być karane w dużo surowszy sposób. Jeszcze inni podnoszą, że zgodnie z przepisami, pies powinien być prowadzony na smyczy, przestrzegają przed spuszczaniem z niej psa, szczególnie w terenie, którego nie możemy być pewni.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
  2. Trudno powstrzymać uśmiech na widok psiaka Gomy. Wygląda jak miniaturowa owca
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Fotograf siedział sześć dni w lesie, żeby zrobić zdjęcia lampartom. Opłacało się, efekt jest powalający
  6. Pokazała zdjęcie syna z pierwszego i ostatniego dnia szkoły. Lata minęły, a przyjaciel pozostał
  7. Nie żyje prowadzący "Milionerów". Z jego ust padały pytania z geografii. Świat nie wierzy

Źródło: wamiz.co.uk

Następny artykuł