chłopiec uratował rodzinę
Źródło: Bartow County Fire & Emergency Services

5-latek uratował 2-letnią siostrę z pożaru. Wrócił do płonącego domu po przyjaciela

17 Października 2020

Chłopiec o imieniu Noah Woods został okrzyknięty bohaterem, za to czego dokonał pewnej nocy. 5-latek wykazał się niebywałą odwagę, której zazdrościć może mu wielu dorosłych. Naraził swoje życie, by ratować swoją rodzinę. W jego domu wybuchł pożar, udało mu się wyprowadzić z płonącego budynku swoją 2-letnią siostrę. Po chwili jednak z powrotem wbiegł w płomienie.

Chłopiec wyniósł swoją młodszą siostrę z płonącego domu. Płomienie ogarniały już cały korytarz prowadzący do drzwi. Bohaterskie dziecko musiało więc szukać innej drogi ucieczki. Trzymając 2-latkę w ramionach, wyskoczył przez okno. Strażacy byli pod wrażeniem jego wyczynu. Nie mogli uwierzyć w to, że tak młodemu człowiekowi udało się zachować zimną krew i poradzić sobie w tak ekstremalnych warunkach. Gdy usłyszeli, że po zaopiekowaniu się siostrą wrócił do budynku byli w szoku. Wdrapał się tą samą drogą, którą opuścił mieszkanie, by uratować swojego wiernego przyjaciela.

Kożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej zarobiła 2 mln w pół roku. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie psich przyjaciółKożuchowska żali się na kredyt we frankach, wcześniej zarobiła 2 mln w pół roku. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie psich przyjaciółCzytaj dalej

Chłopiec zachował się w bohaterski sposób

Przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko po drewnianym budynku. Chłopiec jako pierwszy obudził się i zrozumiał, co się dzieje. Zaalarmował całą swoją rodzinę i złapał swoją siostrę za rękę, by wyprowadzić ją na dwór. 5-latek myślał bardzo trzeźwo. Chciał upewnić się, że młodszemu dziecku nic się nie stanie. Obudzeni dorośli szybko wybiegli z płonącego domu. W całym zamieszaniu zapomniano o psie, który był uwięziony w salonie. Zanim ktokolwiek zdążył, go zatrzymać Noah rzucił się, by ratować ukochanego pupila. Wszyscy odetchnęli z ulgą gdy po kilkudziesięciu długich sekundach wynurzył się z dymu, trzymając go w rękach. Mało któremu dorosłemu udałoby się zachować w tej sytuacji zimną krew. 5-latek był świadom tego, jak groźny jest pożar, nie mógł jednak pozwolić na to, by jego zwierzakowi i bliskim stała się krzywda.

DZISIAJ GRZEJE:1. Właściciel zgotował psu koszmar. Ratownicy wciąż nie mogą uwierzyć, poszukują złoczyńcy
2. Owczarek niemiecki trzęsie się ze strachu, gdy ma wejść do klatki. Nie wiedział, co go czeka

Chłopiec uratował swoją rodzinę

Strażacy nie mogli wyjść z podziwu, słuchając o tym, czego dokonało to dziecko. Szef brygady, która zajmowała się gaszeniem pożaru, postanowił uhonorować go w piękny sposób. Noah został honorowym członkiem straży pożarnej. Chłopiec swoje bohaterstwo przepłacił jedynie niegroźnymi poparzeniami i osmoloną fryzurą. Jego siostra miała podobne obrażenia. Wszyscy członkowie rodziny trafili do szpitala, w związku z podejrzeniem zatrucia dymem, jednak w ostatecznym rozrachunku wyszli z opresji praktycznie bez szwanku. Swoje życie zawdzięczają szybkiej reakcji syna. Niestety ich dom spłonął doszczętnie. Najważniejszy jest jednak fakt, że nikt poważnie nie ucierpiał.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Bassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dziejeBassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dziejeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukryta kamera nagrała, co chłopiec robi z psem sąsiadów. Każdego dnia zakrada się do ich garażu
  2. Połączyli pitbulla z corgi. Szczeniak wygląda przesłodko, ciężko oderwać wzrok
  3. Dramat rozegrał się w parku. Łzy same cisną się do oczu, kiedy dowiadujemy się, co stało się szczeniakowi
  4. Zaśpiewała anielskim głosem, aż wszyscy zdębieli. Chihuahua najlepszą piosenkarką 2020 roku
  5. Przemyśl. Dramatyczny i poruszający apel właścicielki pitbulli. "Najlepiej jest uśpić i mieć problem z głowy, bo jest nagonka"
  6. Możesz dostać nawet 2 tys. złotych dodatkowej emerytury. Wystarczy wziąć pod opiekę specjalne zwierzę
  7. Elżbieta odmłodniała o 10 lat, wszystko dzięki kuracji cudownym sokiem z buraków. Teraz z każdym dzieli się swoim zachwytem

Źródło: today.com/

Następny artykuł