chłopiec dostał prezent
Źródło: tiktok.com/@jack.frank31

Mały chłopiec otwiera prezent. W środku jest szczeniaczek, reakcja dziecka bezcenna

15 Listopada 2020

Chłopiec o imieniu Frem został zaskoczony wspaniałym prezentem. Rodzice pokazali magiczny moment, w którym w ich domu pojawia się słodki szczeniaczek. Nagrali też samo otwieranie prezentu przez synka, a urocza reakcja dziecka spotkała się z olbrzymią popularnością.

Chłopiec został obdarowany najlepszym prezentem na świecie - w ramach urodzin dostał od rodziców malutkiego szczeniaczka. Choć dawanie piesków w prezencie może wydawać się kontrowersyjne, w tym przypadku wierzymy, że rodzice i tak chcieli przygarnąć psa, a urodziny synka były do tego doskonałym pretekstem. Wystarczy spojrzeć na reakcję malucha, żeby serce dosłownie roztopiło się z rozkoszy.

Czy kot jest zagrożeniem dla kobiet w ciąży? Przyszłe mamy powinny na siebie uważaćCzy kot jest zagrożeniem dla kobiet w ciąży? Przyszłe mamy powinny na siebie uważaćCzytaj dalej

Chłopiec dostał szczeniaczka

Dawanie prezentów to wspaniała sprawa, zwłaszcza kiedy widzimy, że udało nam się idealnie trafić w gust obdarowywanej przez nas osoby. Ci rodzice perfekcyjnie wpasowali się w preferencje swojego małego synka, co widać po jego reakcji.

Na nagraniu opublikowanym za pośrednictwem TikToka widzimy, jak mały chłopiec jest sadzany przez tatę na dywanie, tuż przed ogromnym pudłem z ozdobną kokardką.

- Frem, co to jest? - pyta zachęcającym tonem nagrywająca całe zajście mama.

Dziecko czołga się kawałek do pudła i z radością próbuje podnieść pokrywkę. Musi mu co prawda pomóc tata, ale już po chwili widzimy, że w pudełku jest mały szczeniaczek, przypominający labradora.

Mały chłopiec przez chwilę przetwarza, co właśnie zobaczył i pytająco patrzy na mamę. Ta zapewnia go, że może dotknąć szczeniaczka, co maluch próbuje zrobić, jednak nie daje rady go dosięgnąć. Na szczęście spragniony czułości psiak po chwili sam opiera się łapkami na brzegu pudełka tak, że dziecko może go dotknąć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Gdyby nie pies, cała rodzina by zginęła. Obudził ich w ostatniej chwili
2. Ma 70 lat i schudła blisko 60 kilogramów. Teraz przeszła kolejną spektakularną metamorfozę
3. Znaleźli psy i koty pomalowane na niebiesko. Prawda zupełnie inna niż myślisz, porażające

Najpiękniejszy prezent dla dziecka

Gdy tylko szczeniak dotyka rączki chłopca nosem, ten wybucha śmiechem. Im bliżej znajduje się pies, tym głośniej śmieje się maluch! Gdy po chwili rodzice posadzili pieska obok syna na dywanie, śmiechom nie ma już końca. Frem nie może powstrzymać się od radosnego chichotu, gdy szczeniaczek próbuje polizać go po buzi i entuzjastycznie próbuje się na niego wdrapać.

Bezcenna, szczera reakcja dziecka sprawiła, że nagranie obejrzano już ponad 12 milionów razy! Na TikToku filmik ma także 2.5 miliona polubień, a komentarze ciągną się w nieskończoność. Większość z nich wyraża zachwyt i wzruszenie tą uroczą sytuacją.

- Od razu widać, że to będzie jego największa miłość i największa strata, ale najwspanialsza rzecz, jaka spotkała go w dzieciństwie.

- Popłakałem się, bo już wiem, że będą najlepszymi przyjaciółmi na zawsze.

- Czy to nowy film Pixara?

- Chłopcu od razu zaświeciły się oczy! Przepiękne wideo.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami - to trzeba po prostu zobaczyć!

ZOBACZ WIDEO:

@jack.frank31

If this doesn’t blow up idk what will... ##dog ##wholesome ##birthday ##fyp ##baby ##cute ##foryoupage

♬ This Wisp Sings by Winter Aid but slowed down - lastmanstanley

Były pewne, że lis jest martwy. Po chwili na nagraniu widać, jak bardzo się pomyliłyByły pewne, że lis jest martwy. Po chwili na nagraniu widać, jak bardzo się pomyliłyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  2. Polak mieszkający w Szwecji zdradził zaskakującą prawdę na temat skandynawskiego kraju. Czy turyści są bezpieczni w północnoeuropejskim kraju?
  3. Maine coon inny niż myślisz. 5 faktów, których nie powie ci hodowca
  4. W Szczecinie powstanie nowoczesne schronisko. Będzie ogromne, rusza budowa
  5. Niewidomy pies po operacji pierwszy raz widzi panią. Niesamowita reakcja wzrusza do łez
  6. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  7. Nowatorski projekt rosyjskiej armii. Nowy myśliwiec będzie mógł latać w kosmosie?

źródło: dailymail.com

Następny artykuł